باغ ایرونی در محل باغ ملی شهر سانچئون طبق یادداشت تفاهم دو جانبه که به امضای شهرداران دو شهر رامسر و سانچئون رسید، تاسیس می شه.

در تاریخ ۱۰-۵ اردیبهشت ماه سال جاری هیئتی از جمهوری اسلامی ایران شامل شهردار رامسر، معاون امور عمرانی استانداری مازندران، مسئول بخش امور سرمایه گذاری شهرداری رامسر، رئیس اداره حفاظت محیط زیست رامسر و هم اینکه مدیر اجرایی مرکز منطقه ای رامسر در مرکز و غرب آسیا، به خاطر بازدید از شهر سانچئون و امضای یادداشت تفاهمی دو جانبه میان شهرهای رامسر و سانچئون به کشور کره جنوبی اعزام شد.

مقاله در رابطه:

  • رامسر کجا بریم؟
  • جواهرده ؛ تیکه ای از بهشت

این بازدید با هدف همکاری دو جانبه به خاطر ارتقای جهانی تنوع زیستی، تقویت طبیعت گردی از راه به اشتراک گذاشتن تحقیقات و رد و بدل کردن اطلاعات و مشارکت دو طرف در جهت پیشرفت فعالیت های ارتباطات، آموزش و تنویر افکار عمومی و پیشرفت اقتصاد محلی از راه پیشرفت طبیعت گردی پایدار برگزار شد که در آخر یادداشت تفاهمی دو جانبه به امضای شهرداران دو شهر رسید.

تیم کره جنوبی با مسئولیت شهردار سانچئون و به میزبانی شهرداری رامسر از تاریخ ۱۰ مرداد ماه لغایت ۱۲ مردادماه، به ایران اومدن تا ظرفیت ها و پتانسیل های موجود گردشگری و سرمایه گذاری در شهر رامسر مورد بازدید و بحث و رد و بدل کردن نظر قرار گیرد.

طی این سفر هیئت کره ای از موزه کاخ رامسر، باغ سی و سه هکتاری، بلوار معلم، منطقه جواهرده (شامل روستای جواهرده، محل بیرون آمدن آب زیر زمینی آب معدنی و محل سایت درختکاری سامسونگ در صیقل محله)، تله کابین، سواحل تفرجی و هم اینکه نقاط جور واجور شهر بازید انجام شد.

مطلب مشابه :  بهترین زمان سفر به تاهیتی، تیکه‌ای از بهشت روی زمین در پولینزیای فرانسه

طبق توافقات شهر رامسر، باغ ایرونی در محل باغ ملی شهر سانچئون تاسیس می شه. هم اینکه یکی از خیابون ها در رامسر به نام سانچئون و یکی از خیابون ها در شهر سانچئون به نام رامسر نامگذاری می شه. پس موافقت نامه همکاری فی بین دو شهر در محل هتل قدیم امضا شد.

دیدگاهتان را بنویسید