دانلود پایان نامه

هممون ماجراجویی و ورزش های هیجان انگیز رو دوست داریم. تکنولوژی واقعیت مجازی امکان این تجربه رو واسه هممون جفت و جور می کنه.

مقاله های در رابطه:

  • واقعیت مجازی گردشگری فضایی به زودی راه اندازی می شه
  • پارک واقعیت مجازی بزرگ چین ماه آینده گشایش می شه

واقعیت مجازی در ورزش های ماجراجویانه به وسیله جامپین هایتس (Jumpin Heights) واسه اولین بار در هند در مشارکت با استودیوهای ناتو ایشون آر (NatuVR Studios)، یه شرکت ساخت فیلم در دهلی و متخصص در فیلمسازی واقعیت مجازی آماده خلق یه تجربه هیجان انگیز، معرفی شده.

بینندگان می تونن یه دید ۳۶۰ درجه ای از پرش و تجربه ای کامل که در ویدئوی جامپین هایتس فراهمه، داشته باشن.

واقعیت مجازی واسه اولین بار تو یه سطح حرفه ای به هند آورده شده و یه تجربه خیره کننده همراه با متون، ویرایش ها و موسیقیه که احساسی منحصر به فرد رو واسه بیننده جفت و جور می کنه.

نیهاریکا نیگام، مدیر تجاری پیشرفت در جامپین هایتس پس از تست ویدئوها و طراحی ها اعلام کرد که بینندگان به شکل واقعی جیغ می زنند و نفس اون ها درست مثل وقتی که به شکل واقعی می پرند، بند می آید.

امکانات واقعیت مجازی با تکنولوژی مدرن، هیجان واقعی ورزش های ماجراجویانه رو واسه بینندگان به عنوان آینده ویدئوگرافی، جفت و جور می کنه.

ایشون از اینکه میان برندهای جهانی و هم اینکه اولین در هنده، بسیار مفتخره. تجربه هیجان انگیز ورزش های ماجراجویانه از راه واقعیت مجازی جاذبه ای مهم و بینظیر واسه هند هستش. این تجربه رو می تونید در خونه و یا اداره خود خیلی راحت داشته باشین.

مطلب مشابه :  تحلیل روانشناسانه و روانکاوانه از خلاقیت و نوآوری

آکشی راهجا، مدیر خلاقیت و رییس استارت آپ استودیوهای ناتو ایشون آر می گوید که محتوای جامپین هایتس در حال توسعه س تا مردم بتونن به آسونی از راه ویدیو در تلفن هاشون، لبتاپ هاشون و البته هدست های واقعیتهای مجازی، تجربه هیجان انگیزی داشته باشن.

دیدگاهتان را بنویسید