اگه می خواهید تجربه جدیدی رو در سفرهای خود امتحان کنین و با افراد مشهور در شهرهای دنیا قدم بزنین با کجارو همراه باشین.

مقاله های در رابطه:

  • تاثیر تکنولوژی بر سفر

هیچی هیجان انگیزتر از این نیس که هنگام سفر کمی جربزه به خرج بدیم و از جای های کمتر شناخته شده دیدن کنیم به خاص اگه به همراه شخصی باشیم که به طور کامل جای رو می شناسد. حالا به لطف اپلیکیشن راهنمای صوتی دتور (Detour) که در ۱۹ شهر در سرتاسر دنیا فعاله، تنها چیزی که واسه پیدا کردن یه راهنمای محلی نیاز دارین یه تلفن همراهه. در ادامه با این افراد و امکانات این اپ بیشتر آشنا می شیم.

دتور

افراد متخصص محلی دتور شامل فیلم ساز، کن برنز (Ken Burns) که شما رو در محله بروکلین همراهی می کنه، بازیگر سینما جول گری (joel Grey) که دور و بر برادوی رو به شما نشون می دهد و سرآشپز مارکوس سامولسن (Marcus Samuelsson) که شما رو با محله هارلم آشنا می کنه، می شن.

دتور

  • چار اپلیکیشن واسه سلامت مسافران
  • ده اپلیکیشن برتر واسه سفر به نیویورک (قسمت اول)

هم اینکه این اپ به شما واقعیت اضافه رو پیشنهاد می دهد که طی اون بازدیدکنندگان می تونن تغییراتی که واسه جای مورد نظر طی زمان گذشته اتفاق افتاده رو ببینن. اولین بار این سرویس در سانفرانسیسکو فعال شد و الان بیشتر مقصدهای گردشگری محبوب در آمریکا، اروپای غربی و آسیا رو پوشش می دهد.

این اپلیکیشن دست کم واسه اولین ۱۰ دقیقه واسه همه تورها مجانیه. اما اگه به اون علاقه مند شدید کل تور رو می تونید در ازای ۵ دلار دانلود کنین.

مطلب مشابه :  کامل¬سازی و شکل های جور واجور و درجات اون

تور های جدید این اپ شامل تور آتیش بزرگ، که اطلاعاتی در مورد چگونگی آتیش سوزی بریتانیا در سال ۱۶۶۶ رو نشون می دهد، تور پوتلاندیا (Potlandia) که رابطه پورتلند با مارجوانا رو نشون می دهد و تور برد وارز (bread Wars) که رقابت بین نون باگت و نون قهوه ای رو در شش ناحیه از فرانسه به داستان لین مالارد (leanne mallard) است، می شه.

پس اگه می خواید در آینده به سفر برید هندزفری رو یادتون نره.

دیدگاهتان را بنویسید