واسه گرفتن تصاویر و ویدیوهایی حرفه ای با وضوح بالا داشتن یه لرزشگیر لازمه. پس اگه شما بیشتر عکس های خود رو با گوشی همراه می گیرید این مقاله کجارو رو از دست ندین.

مقاله در رابطه:

  • لوازم سفر: نگاهی به یه اسکوتر برقی

بیش تر لرزشگیرهای گوشی هوشمند تو یه چیز مشترک ان ـ در حالی که ابزاری بسیار عالی واسه گرفتن فیلم و تصاویر حرفه ای و شفاف هستن، هیچ کدوم از اونا واقعا اون قدر کوچیک و جمع و جور نیستن که در جیب جا شن. واسه همینه که کجارو در این مطلب از لوازم سفر به معرفی فنسی (Fancy)، یه لرزشگیر گوشی موبایل، پرداخته است. این دستگاه واسه اونایی که عاشق عکسبرداری و فیلمبرداری با گوشی موبایل هستن اتفاق خوبیه. 

فنسی

پایانی بر تصاویر و فیلم های تار و بی کیفیت

لرزشگیر

لرزشگیر

فنسی کوچیک ترین و سبک ترین لرزشگیر دوربین واسه گوشی های هوشمنده

مهم نیس چه طور حرکت می کنین و چقدر در بین تصویربرداری لرزش دارین، این دستگاه تصاویری شفاف و بدون لرزش رو تضمین می کنه. علاوه بر این، فنسی مجهز به یه لامپ داخلی واسه مواقعیه که نور کافی واسه تصویربرداری وجود نداره. هم اینکه، وجود یه آینه کوچیک روی بدنه فنسی می تونه ویژگی باحال توجهی باشه. این لرزشگیر تنها ۱۸۰ گرم وزن داره؛ پس واسه اون هایی که همیشه در سفراند بسیار مناسب و ایده اله. شارژ کامل این دستگاه ۲ ساعت زمان می برد و شارژدهی اون بیشتر از ۸ ساعت به شکل بی معطلی س. از امتیازات فنسی می توان به وجود یه پاوربانک داخلی اشاره کرد که واسه شارژ گوشی موبایل هم قابل به کار گیری س.

مطلب مشابه :  تماس با دفتر محمود معظمی

ظرفیت باتری فنسی تا ۲۶۰۰ میلی آمپره.

لرزشگیر

توانایی شارژ گوشی               سبک و قابل حمل                  به کار گیری آسون                   لرزشگیر تصاویر    

فنسی در ابعاد ۱۱۳ در ۴۳/۲ در ۲۳ میلی متر طراحی شده و در رنگ های زیبای رزگلد، خاکستری، سبز، نقره ای و مشکی واسه تموم سلیقه ها عرضه می شه.

لرزشگیر

واسه مشاهده بقیه مقالات این مجموعه به صفحه اختصاصی لوازم سفر در کجارو مراجعه کنین.

دیدگاهتان را بنویسید