دانلود پایان نامه

در طول روزایعید نوروز هتلای تهران تخفیف ۴۰ درصدی رو در اقامت مسافران اعمال می کنن.

«محمدعلی فرخ مهر» رئیس اتحادیه هتل داران و هتل آپارتمون تهران با اشاره به تخفیف هتل ها تو تهران در روزایعید، گفت:

از روز اول عید تا روز سیزدهم، هتل های تهران به مسافران تخفیف ۴۰ درصدی در اقامت میدن. با در نظر گرفتن اینکه تهران در روزایعید خلوت می شه، مسافران می تونن از پتانسیلای گردشگری تهران در این روزایاستفاده کنن.

ایشون با بیان اینکه هتل غیرمجاز و بدون مجوز تو تهران نداریم، اضافه کرد که الان تموم هتلای تهران دارای مجوز از اتحادیه و سازمان گردشگری و میراث فرهنگی هستن، بعضی از محل های اسکانی که با عنوان خونه مسافر و به شکل آپارتمون مبله در اختیار بعضی مسافران قرار می گیرن، ممکنه بدون مجوز باشن که در حال شناسایی و پلمب این گونه واحدها هستیم.

هتلای تهران

رئیس اتحادیه هتلداران و هتل آپارتمون تهران با اشاره به اینکه اندازه نامه باید در برابر دید مشتری قرار گیرد، گفت که اندازه نامه قبول شده اتحادیه و سازمان گردشگری و صنایع دستی با در نظر گرفتن تعداد ستاره و نوع هتل تعیین می شه و این اندازه نامه علاوه بر اینکه در برابر دید مشتری قرار می گیرد، در سایت هتلداران تهران و سازمان گردشگری هم هست.

فرخ مهر درباره جریمه واحدهای متخلف خاطر نشون کرد که اگر تخلف قطعی شه علاوه بر برگشتن پول مسافر، سازمان تعزیرات حکومتی واحد متخلف رو متناسب با نوع تخلف جریمه می کنه.

دیدگاهتان را بنویسید