پنج مجموعه اقامتی در استان زنجان تابستون امسال تخفیف ۵۰ درصدی به گردشگران می بدن.

یحیی رحمتی در مورد برنامه های این اداره کل واسه تابستون سال جاری گفت:

از دیگر برنامه های  اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان به خاطر سرویس دهی شایسته به مسافران و گردشگران علاوه بر اعمال تخفیف تاسیسات اقامتی واسه تابستون، می توان آماده سازی موزه های استان، جفت و جور جدول بازدید از تاسیسات گردشگری، انجام بازدیدهای نظارتی از تاسیسات گردشگری و بقیه تاسیسات خدمت رسان، جفت و جور و پخش شکل های جور واجور تبلیغاتی و جفت و جور و جفت و جور برنامه ها و آگاهی رسانی برنامه های پیش بینی شده اشاره کرد.

به گفته ایشون در تقویم رویدادهای تصویب شده واسه تابستون سال ۹۷ استان زنجان ۹ برنامه فرهنگی در نظر گرفته شده.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان، در مورد بقیه رویدادهای فرهنگی تقویم تابستانه و با اشاره به برگزاری اولین استارت آپ گردشگری در این استان گفت که از دیگر برنامه های فرهنگی که تابستون امسال در زنجان برگزار می شه، می توان به جشنواره گردشگری غذا و هنر آشپزی ایرونی، سیزدهمین جشنواره ملی آش ایرونی، ورود قطار گردشگری، تشکیل جشنواره داهات، تشکیل جشنواره ترش و شیرین، تشکیل جشنواره انگور و تشکیل جشنواره طبخ ماهی و شب فرهنگی زنجان در برج میلاد تهران، اشاره کرد.

رحمتی در مورد اجرای تورهای استان­گردی به وسیله بعضی آژانس های مسافرتی و گردشگری در زنجان، گفت:

  این تورهای زنجان گردی که به وسیله  تعدادی از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان اجر می شه که با همکاری بعضی واحدهای اقامتی که عموما از اقامتگاه های بوم گردی استان هستن به پذیرش تورهای ورودی می پردازند. پس مقرر شد دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری  استان نسبت به قرار گرفتن پیشخوان استانگردی دست به کار شن.

ایشون درباره اقامتگاه های  بوم گردی استان گفت که استان با داشتن ۶۵ اقامتگاه بوم گردی در رتبه ۵ کشوری قرار داره  که طی ماه جاری ۵ اقامتگاه بوم گردی در سطح استان به بهره ورداری رسیده و طبق ارایه خدمات در نواحی دهاتی به چرخه خدمت رسانی وارد شده ان.

دیدگاهتان را بنویسید