خدمات نقاشی ساختمون به نسبت بقیه خدمات ساختمانی مهمترین نماینگر جلوه داخلی ساختمونه که در عین حال به نسبت بقیه خدمات قیمت پائین تری هم داره. باید اینم بگیم که پائین بودن هرینه نقاشی ساختمون به معنی پائین بودن کیفیت نقاشی منزل نیست. خیلی از کارفرمایان در مرحله نقاشی ساختمون بسیار حساسیت به خرج میدن که به دلیل جلوه نمائی داخلی ساختمون این حساسیت منطقی و درسته بابد توجه داشت که نقاش ساختمون مرحله آخر کار رو انجام میده و کیفیت کاری که در مراحل زیرین انجام شده در کیفیت کار نقاش ساختمون تاثیر مستقیم و اساسی داره.

شما به عنوان صاحب خونه و کارفرما باید نکاتی رو مورد که بتونین یه کار رنگی خوب رو تحویل بگیرین. چون یه کار باکیقیت میتونه 7 تا 10 سال دووم داشته باشه و نیاز به دستکاری نباشه و یه کار بدونه کیفیت شما رو به رقابت اساسی روبه رو کنه که کمتر از 3 سال مجبور به رنگ آمیزی دوباره میشین؛ و حتی به جای احساس آرامش به شما احساس بدی دست دهد.

تایم شروع و پایان کار نقاش ساختمون در منزل یا محل کار شما در حالت متوسط بین 8 تا 15 روزه و رنگ آمیزی ساختمون شما باید طول عمری بین 7 تا 10 سال پیدا کنه. پس به مدت یه یا دو هفته در انجام کار نقاشی ساختمون تلاش کنین واسه خود و نقاشتان موضوعی که باعث نارحتی و دلخوریه ایجاد نکنین

پس پیشنهاد میکنم اگه واسه کارتون حساسیت دارین حتما نقاشی که به تجربه و کارش اطمینان پیدا کردین (با معرفی دوستان – اطمینان به دلیل قرارداد – بررسی سوابق کاری – اتحادیه نقاشون ساختمون ) رو انتخاب کنین تا به نقاشی ساختمون اطمینان داشته باشین چون اگه نقاشی رو انتخاب کنیدکه به خدماتش به اطمینان نرسیده باشین؛ مطمنا واسه خود و نقاشتان چند روزه بد و چندین سال شک به کیفیت کارش رو آماده مکینید. .

مطلب مشابه :  تاثیرات صنعت گردشگری در سطح مقاصد چیجوری سنجیده می‌شه؟