بهترین زمان سفر به دنیای جادویی هری پاتر

رداهای خود رو بپوشید، چمدانتان رو جمع کنین و آماده سفر به دنیای جادوگری شید. کلاه گروه بندی در هاگوارتز در انتظار شماس.

مقاله های در رابطه:

  • بهترین شهربازیای دنیا رو بشناسین
  • هری پاتر و ۱۸ لوکیشن جادویی اون در لندن
هری پاتر، دنیایی پر از راز و رمز و شگفتیه. دنیایی که زمان کودکی و نوجوونی خیلی از ما رو در برگرفته و خاطرات و آرزوهای بسیاری رو برامون به ارمغان آورده.
شاید بیشتر ما در کودکی آرزو داشتیم روزی جغدی به خونه مون سر بزنه و نامه پذیرش هاگوارتز رو برامون بیاره. به کوچه دیاگون بریم و لوازم لازم هاگوارتز رو بخریم و آخر سر در مدرسه جادوگری هاگوارتز تحصیل کنیم. این روزا این آرزوها کمی دست یافتنی تر شده ان و در سراسر جهان دنیاهای جادوگری هری پاتر واسه طرفداران احداث شده ان. دنیاهایی هرچند کوچیک اما به حیرت زدگی و زیبایی اون چیزی که در رویاهایمون داشتیم. واسه کسائی که همیشه می خواستن در سالن های هاگوارتز قدم بزنن، از فروشگاه های کوچه دیاگون خرید کنن؛ حالا می تونن با بازدید از دنیای جادویی هری پاتر یا شهربازی هری پاتر در سراسر جهان، نامه پذیرش هاگوارتز خودشون رو دریافت کنن و یه مدت رو در دنیای جادویی سپری کنن.

پارک هری پاتر

واسه پاترهدها (طرفداران هری پاتر) تصمیم گیری بر سر اینکه چه وقتی به دنیای جادویی هری پاتر سفر کنن عموما سخت هستش. چراکه نوسان قیمت ها و جمله گردشگران بر تصمیم گیری اون ها اثر می ذاره و انتخاب بهترین زمان سفر کمی مشکل هستش.
پارک های دنیای جادویی هری پاتر در سراسر جهان عموما به یه شکل ساخته شده ان و فرق های کمی دارن. کوچه دیاگون این پارک ها شامل بانک گرینگوتز، پاتیل درزدار و فروشگاه های جور واجور بسیاریه. روستای هاگزمید هم از دیگر دیدنی های پارک دنیای جادویی هری پاتره. در کنار این پارک های دنیای جادویی، قطار تند السیر هاگوارتز هم واسه گردشگران آماده به خدمته. اما واسه تجربه ی تموم اینجا های حیرت انگیز پاترهدها باید برنامه ریزی دقیقی واسه سفر خودشون داشته باشن. تا بتونن با کم ترین هزینه و در فصل های خلوت تر به دیدن دنیای جادویی برن.

ارزون ترین و خلوت ترین زمان ها

پارک هری پاتر

عموما ارزون ترین و خلوت ترین زمان بازدید از دنیای جادویی هری پاتر ماه های دی و اسفنده البته به غیر از روزای سال نو و تعطیلات زمستونی در این ماه ها که بیشتر شلوغ می شه. از اول ماه اسفند و وسطای شهریور تا مهر، ماه های ارزون بازدید از این مجموعه های جادویی در سراسر جهان هستن. اگه نتونستید در این ماه های ارزون و خلوت به دنیای جادویی سفر کنین، راه دیگه ای واسه فرار از جمعیت زیاد بازدیدکنندگان هست. اگه در هتل های این دنیای جادویی اقامت کنین، قبل از ورود بقیه بازدیدکنندگان می تونید به دیدن بخش های جور واجور پارک برید، بدون اینکه در جمله جمعیت گرفتار شید.

بهترین برنامه های خاص هری پاتر

عموما در خلوت ترین زمان بازدید از پارک های جادویی، این پارک ها برنامه های خاص ای رو واسه بازدیدکنندگان برگزار می کنن.

جشن هری پاتر

پارک هری پاتر

این جشن هرساله تو یه هفته از دی ماه برگزار می شه و تجربه ی بی نظیری واسه طرفداران هستش چون که به مدت ۳ روز در کنار بقیه طرفداران می تونن لباس علم آموزان هاگوارتز رو بپوشن، آموزش های جادوگری ببینن، در نمایشگاه ها و جلسات سئوال و جواب شرکت کنن و به بازدید از کوچه دیاگون و روستای هاگزمید برن.
در جشن امسال (۲۰۱۸) بازیگران جیمز و الیور فلپس (فرد و جورج ویزلی)، استانیسلاو یانسکی (ویکتور کرام) و بنی رایت (جینی ویزلی) در این جشن هرساله در پارک اورلاندو آمریکا شرکت می کنن و بهترین زمان واسه طرفداران هستش تا به بازدید از مجموعه دنیای جادویی هری پاتر در پارک اورلاندو برن.

کریسمس در دنیای جادویی

پارک هری پاتر

یکی از بهترین زمان ها واسه بازدید از دنیای جادویی هری پاتر در سراسر جهان هنگام کریسمسه، در این زمان تزیینات خاص ای روی مغازه های کوچه دیاگون و روستای هاگزمید انجام می شه. جشن سال نو در روستای هاگزمید برپا می شه و گروه قورباغه ها آواز می خونن و در مقابل قلعه هاگوارتز برف می
باره. با اینکه این زمان گران ترین و شلوغ ترین زمان واسه بازدید از مجموعه هستش با اینحال در آذر ماه و قبل از شروع شلوغی های تعطیلات کریسمس هم این امکان واسه گردشگران وجود داره و می تونن از تعطیلات کریسمسی هاگوارتز لذت ببرن.
در فاصله بین تعطیلات شکرگزاری و کریسمس از ۱۹ آذر تا ۲۲ آذر یه هفته استثنایی واسه سفر به دنیای جادویی هستش و هزینه ها مقرون به صرفه تره.

هالووین در دنیای جادوگری

پارک هری پاتر

فصل هالووین یکی از بهترین و حیرت انگیزترین زمان های سفر به این دنیای جادویی هستش. در فصل هالووین در ماه های شهریور و مهر در طول روز تعداد گردشگران در مجموعه کم هستش و موقع شب تعداد اون ها چندین برابر می شه تا در جشن های شبونه هالووین کوچه دیاگون شرکت کنن. جشنواره هالووین یکی از بهترین زمان ها واسه سفر هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *