تاثیرات صنعت گردشگری در سطح مقاصد چیجوری سنجیده می‌شه؟

امتحان تاثیرات صنعت گردشگری در مقصد، نکته ای کلیدی در سال ۲۰۱۷، سال پیشرفت گردشگری بین المللی پایدار، بوده. واسه جزئیات بیشتر این خبر با ما همراه باشین.

مقاله های در رابطه:

  • سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) برندگان و فینالیست های جوایز مسابقه ۲۰۱۸ رو اعلام می کنه
  • سازمان جهانی گردشگری، همسر رئیس جمهوری ایسلند رو به عنوان سفیر گردشگری و اهداف پیشرفت پایدار انتخاب کرد

سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، مشاهداتی رو از سراسر جهان جمع بیاری کرده تا در مورد مزیت های نظارت موثر پایدار بر صنعت گردشگری در سطح مقصد، گفتگو کنه. جلسه شبکه جهانی بین المللی مشاهدات گردشگری پایدار سال ۲۰۱۷ (INSTO) در روز ۱۳ و ۱۴ام دسامبر (۲۲ و ۲۳ آذر) در شهر مادرید در مقر اصلی UNWTO برگزار شد.

این اتفاق با سرو صبحونه شروع شد و در بین اون، اعضای INSTO، تجربیات و مقاصد مورد علاقه خود رو به اشتراک گذاشتن. جلسه در طول دو روز، با به اشتراک گذاری تجارب نظارت بر تاثیرات گردشگری، فرصت های حاصل از جدا سازی و بررسی جغرافیایی واسه امتحان آثار گردشگری، اهمیت پرورش مناطق کاتالیزوری (سرعت بخشیدن به صنعت گردشگری) و اقتصاد گردشی در گردشگری ادامه پیدا کرد.

علاوه بر این مباحث، شرکت کنندگان، اطلاعاتی در مورد ساختارهای جور واجور عملیاتی و  تکنیکی سیستم های نظارت بر مقصد، جدا سازی و بررسی جغرافیایی و فرصت های به وجود اومده توسط مزیت های منطقه واسه جدا سازی و بررسی روند به موقع و دقیق، راه و روش مشارکتی و رضایت جامعه بومی، ارتباطات بین تلاش های بومی واسه نظارت و اهداف پیشرفت جهانی و هم اینکه مصرف مشترک و زنجیره ارزش های در رابطه و نقش مدل های تجارت گردشی واسه بهبود مدیریت منابع در صنعت گردشگری  رو به اشتراک گذاشتن.

خواهان ریفای، دبیرکل سازمان UNWTO در آخر این اتفاق گفت:

شبکه مشاهدات سازمان گردشگری جهانی، به عنوان یکی از شرکای جامعه گردشگری، تعهد خود رو در مورد گردشگری پایدار که باعث پیشرفت در سال آینده می شه، اعلام می کنه.

امتحان تاثیرات صنعت گردشگری در مقصد، نکته ای کلیدی در سال ۲۰۱۷، سال پیشرفت گردشگری بین المللی پایدار بوده.

از ابتدا دهه ۱۹۹۰، UNWTO از راه شاخص های گردشگری پایدار، امتحان گردشگری رو گسترش داده. شبکه بین المللی نظارت بر گردشگری UNWTO، به خاطر ساپورت از مقاصد گردشگری و هم اینکه، یادگیری مشترک و نظارت بیشتر بر تاثیرات گردشگری در سطح مقصد در سال ۲۰۰۴ تاسیس شد. از دسامبر سال ۲۰۱۷، INSTO تشکیل شده از ۲۱ ناحیه در سراسر دنیاس که معتقد به امتحان منظم و به موقع آثار گردشگری در سطح مقصد هستن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *