تاخیر چندین ساعته در پرواز هواپیمایی اوکراین اینترنشنال و آوارگی مسافران ایرونی در فرودگاه کیف

به نقل از مسافران ایرونی هواپیمایی اوکراین اینترنشنال، بعضی از پروازهای این هواپیمایی با تاخیر طولانی همراه شده و در این شرایط هیچ خدماتی به مسافران ایرونی ارائه نشده.

هواپیمایی اوکراین اینترنشنال، ایرلاینی اوکراینی و حامل پرچم کشور اوکراینه که با داشتن دفتری تو تهران، به ارائه خدمات می پردازه. با در نظر گرفتن اینکه هاب این شرکت هواپیمایی در کیف، پایتخت اوکراین قرار داره، از این رو مسافرایی که قصد سفر به اروپا داشته و از خدمات این هواپیمایی به کار گیری می کنن، بعضی وقتا باید واسه عوض کردن هواپیما، ترانزیت چند ساعته رو در فرودگاه کیف تجربه کنن که این موضوع چیزی عادیه؛ اما موضوع وقتی واسه مسافران ایرونی توهین آمیز می شه که پرواز های این ایرلاین دچار تاخیر شده یا کلا لغو می شن.

اوکراین اینترنشنال

طبق اطلاعات ارائه شده به وسیله یکی از خوانندگان کجارو که از تهران راهی ویلنیوس بوده، این شرکت هواپیمایی هیچ خدماتی رو به مسافران ایرونی که به دلیل لغو پرواز دوم اون ها مجبور به حضور در فرودگاه کیف شده ان، ارائه نکرده و اون ها مجبور شده ان تا کل روز گذشته رو در سالن ترانزیت فرودگاه سپری کنن. عموما در صورت تاخیر چند ساعته، هواپیمایی ها امکانات رفاهی مثل ارائه هتل یا غذا رو در اختیار مسافران قرار می بدن، اما هواپیمایی اوکراین اینترنشنال هیچ اقدامی در این باره انجام نداده.

اوکراین اینترنشنال

مسافران ایرونی در صورت تاخیر یا لغو پروازهای خود در فرودگاه کیف با جواب منفی واسه رزرو هتل روبرو می شن که دلیل اون ضرورت اخذ ویزای ورود به اوکراین به دلیل داشتن پاسپورت ایرانیه. در صورت درخواست ارسال ویزا هم، ضرورت وجود دعوتنامه واسه شهروندان ایرونی به عنوان دلیل مخالفت با ارسال ویزا بیان می شه. اما این پایان ماجرا نیس، چراکه دست اندکاران هواپیمایی کیف در برابر هر درخواستی که وظیفه اون ها واسه جلب رضایت مشتریاس، مخالفت می کنن که این مخالفت فقط واسه مسافران ایرونی صادقه. مثلا، مسافران ایرونی که باید ساعت ها در انتظار فرارسیدن زمان پرواز جانشین باشن، حتی اجازه به کار گیری بیزینس لانج فرودگاه رو هم نداشته و هواپیمایی اوکراین اینترنشنال حتی مسئولیت تامین وعده های غذایی رو هم برعهده نمی گیرد.

اوکراین اینترنشنال

این ماجرا وقتی باحال می شه که اوکراین اینترنشنال پرواز های جایگزینی رو نزدیک به شهر مقصدی که پرواز اون لغو شده، ارائه می کنه. مسافران در صورت لغو پرواز، گزینه هایی غیر از انتظار دراز مدت در فرودگاه واسه آماده شدن پرواز بعدی دارن و این گزینه مسافرت به نزدیک ترین شهر به مقصد اصلیه، حال اینکه هواپیمایی اوکراین در صورت قبول گزینه ی دوم، از مشتریان خود تعهدی رو مبنی بر نداشتن مسئولیتی در قبال پرداخت هزینه ها از شهر دوم به مقصد اصلی دریافت می کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *