تاسیس بزرگترین شهر گردشگری خاورمیانه

بخش های مهمی از دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان تا آخر سال جاری گشایش می شه.

«مهدی جهانگیری» رییس گروه مالی گردشگری گفت:

دستاوردهای خوبی از پروژه دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان حاصل شده و طبق چیزی که مقرر شده به امید خدا تا آخر سال جاری بخش های مهمی از دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان گشایش می شه. ایشون در ادامه اضافه کرد باید برنامه ریزی دقیق و منسجمی در مورد این پروژه انجام شه تا با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا مراحل ساخت بسیار کوتاه تر و سریعتر طی شه.

رییس گروه مالی گردشگری تاکید کرد که از نقاط مثبت این پروژه اشتغال ۸۰۰ نفر در مراحل جور واجور اینه که این در سالی که طبق اهداف مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گرفته مایه فخر و مباهات گروه مالی گردشگریه.

«علی اصغر سفری» مدیر عامل بانک گردشگری هم علاوه بر بیان امیدواری از روند پیشرفت دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان خاطر نشون کرد:

این روزا گردشگری نقش بسیار مهم و اساسی در اقتصاد جهانی اجرا میکنه طوریکه خیلی از تحلیل کنندگان صنعت گردشگری رو بازیگر آینده اقتصاد جهانی می دانند. البته کشور ما حالا خوبیش اینه ظرفت خیلی بالایی واسه رشد در این صنعت داراه که با ساپورت های مسئولین می توان امید به آینده ای روشن در این صنعت داشت.

مدیرعامل بانک گردشگری اضافه کرد این بانک از پروژه های صنعت گردشگری ساپورت می کنه و دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان هم بدلیل وسعت و اهمیت پروژه مورد ساپورت بانک گردشگری قرار گرفته.

موسوی مدیر دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان هم از ساپورت های بانک گردشگری تشکر کرد و اعلام کرد:

تموم تلاش و توان خود رو واسه به آخرسر رسیدن این پروژه بکار بسته ایم و در این راه از ساپورت های بسیار مهم و موثر بانک گردشگری در روند پیشرفت پروژه به کار گیری زیاد برده ایم.

اینم بگیم سرزمین ایرانیان یه منطقه اقامتی-تجاری-تفریحی منحصربه فرد، با مساحتی برابر هزار و چهارصد هکتار که قراره یه پایتخت جدید تفریحی و سکونتی در نزدیکی تهران باشه. در این شهر، به لطف توانایی های منطقه خاص اقتصادی، در آینده نزدیک به یکی از بزرگترین و مجهزترین مجموعه های گردشگری خاور میانه بدل می شه.

جالبه بدونین سرزمین ایرانیان مقصد خاص ای واسه علاقمندان به رانندگیه و یکی از مجهزترین مجموعه های سوپر کارت (کارتینگ حرفه ای) جهان و اولین پیست مسابقات اتومبیل رانی فرمول یه ایران، هم اینکه ۲۲ هکتار پیست آفرود در این مجموعه جای گرفته ان.

علاوه بر این مجموعه سرزمین ایرانیان دارای ویلاهای اقامتی، زمین گلف، پارک آبی، سوپر کارت، شهربازی ،شهر خودرو ،باغ بوتانیک، کورس اسب دوانی، دهکده پرواز ، دهکده علم و دهکده سلامته. هم اینکه این پروژه به گونه ای طراحی شده که فرودگاه بین المللی امام خمینی در ۷ کیلومتری اون قرار می گیرد و علاوه بر این، دسترسی های مناسب جاده ای و ریلی هم واسه سرزمین ایرانیان در نظر گرفته شده ان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *