تایلند در سال آینده میزبان ۴۰ میلیون گردشگر هستش

صنعت گردشگری تایلند (TAT) پیش بینی کرد که سال آینده این کشور میزبان ۴۰ میلیون گردشگر هستش.

مقاله های در رابطه:

  • اقدامات جدید اداره گردشگری تایلند در هند واسه جذب گردشگر
  • تایلند میزبان ۳ میلیون گردشگر در ژانویه ۲۰۱۶
  • تایلند به رکورد بیشترین گردشگر تو یه روز رسید

وزارت گردشگری تایلند به دنبال گسترش گردشگری در سال آینده س.

طبق گزارش اداره گردشگری تایلند (TAT)، انتظار می رود که درآمد سال جاری دست کم ۱۰ درصد رشد داشته باشه و به ۳٫۴ میلیارد بات (۱۰۲٫۶ میلیون دلار) برسه.

یوساسا سوپاسون، فرماندار اداره گردشگری تایلند اعلام کرد که رشدی قوی از بازارهای بین المللی و هم اینکه بازارهای داخلی پیش بینی شده.

ایشون گفت، سال آینده، بازار بین المللی درآمدی برابر با ۲٫۲۸ میلیارد بات (۶۸٫۸ میلیون دلار) و بازار داخلی، ۱٫۱۲ میلیارد بات (۳۳٫۸ میلیون دلار) تولید می کنن. مسئولین هم اینکه پیش بینی کردن که تعداد گردشگران خارجی از ۳۷٫۵ میلیون نفر پیش بینی شده در سال جاری به ۴۰ میلیون نفر در سال آینده می رسه. تعداد گردشگران داخلی هم با افزایش زیادی نسبت به امسال (۱۶۰ میلیون نفر)، در سال ۲۰۱۹ به ۱۶۹ میلیون نفر می رسه.

درآمد حاصل از گردشگری داخلی از یه میلیارد بات (۳۰٫۲ میلیون دلار) در سال ۲۰۱۸ به ۱٫۱۲ میلیارد بات (۳۳٫۸ میلیون دلار)، افزایش پیدا می کنه.

یوساسا ادعا کرد که صنعت گردشگری، ۱۱ درصد از تولید ناخالص داخلی کشور رو تشکیل می دهد و این صنعت بازم گسترش پیدا می کنه و این چالشی بزرگ واسه TAT است. وزیر ورزش و گردشگری، ویراسا کزورات (Weerasak Kowsurat) گفت که حکومت این کشور از صنعت گردشگری به عنوان راهی واسه پیشرفت اقتصادی، به کمترین حد ممکن رسوندن فقر و هم اینکه کم کردن نابرابری در اندازه حقوق ها، به کار گیری می کنه.

حکومت هم اینکه بر پایداری گردشگری از راه ارتقای گردشگری مسئولانه، تمرکز کرده.

وزارتخانه تایلند در حال بررسی استراحتگاه ها در جزیره فی فی (Phi Phi Island) به خاطر بررسی کیفیت اون ها، بررسی مجوزای خود و اطمینان از اینکه کارکنان به طور قانونی استخدام می شن، است. این حرکت به رشد کیفیت صنعت گردشگری و استاندارهای اون، کمک زیادی می کنه.

وزیر اعلام کرد در آینده گردشگرانی که وارد کشور می شن، به عنوان بخشی از استانداردهای گردشگری، باید بیمه مسافرتی بخرند.

اداره گردشگری تایلند یه جلسه رو با مدیران دفترای جهانی خود در سراسر جهان واسه تعیین روش هدف دار های سال آینده، ترتیب داده.

فیچایا سایسایچون (Pichaya Saisaengchan)، مدیر اداره دبی و خاورمیانه می گوید که TAT به دنبال تشویق گردشگران این منطقه و به خاص زنان، خونواده ها و کسائی که به دنبال خدمات پزشکی پیشگیرانه هستن، واسه سفر به تایلنده.

اداره گردشگری تایلند امیدواره که گردشگران ورودی به کشور و درآمد حاصل از این منطقه، رشد ۱۰ درصدی داشته باشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *