تجدیدنظر در قوانین حمل بار رایان ایر

رایان ایر به فکر چاره ای واسه حل مشکل ازدحام مسافران در صف های بررسی بار در فرودگاه ها افتاده.

بعد از افزایش مسافرایی که در صف های بررسی بار منتظر می مثل، شرکت هواپیمایی رایان ایر تصمیم به تجدیدنظر در سیاست های خود گرفته. اولیری، مدیر مالی ارشد رایان ایر، با اشاره به بررسی قوانین مربوط به چمدون های مسافرین، می گوید که تغییراتی که در ماه ژانویه در این مورد اعمال شد باعث پیشرفت هایی در این مورد شده.

این شرکت هواپیمایی در ماه ژانویه طی اقدامی جنجال برانگیز، قوانین مربوط به حمل بار خود رو تغییر داد؛ با این که بازم این احتمال هست که مسافران دو کیف رو با خود به داخل هواپیما بیارن؛ اما طبق قوانین فعلی اون ها باید کیف بزرگ تر خود رو تحویل قسمت حمل بار بدن، مگه این که هزینه ی مربوط به اون رو بدن.

کنی جیکوبز، مسئول بازاریابی رایان ایر، همون زمان اعلام کرد که:

با امید به اینکه مشتریان مون از قوانین جدید حمل بار که با هدف کم کردن هزینه های مربوط به بررسی کیف ها و ظرفیت بیشتر واسه حمل بار تصویب شده ان، راضی باشن.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرده که این تغییرات واسه دوری از تاخیر در سوار شدن و پیاده شدن مسافران از هواپیماها اعمال می شن.

رسیدن سوراحان، مدیری مالی ارشد رایان ایر، در ماه ژوئیه ۲۰۱۷ اعلام کرد:

کودکان دو ساله ای رو دیده ام که کیفی رو با خود به طرف هواپیما هل می دادن؛ چون که آدما به دنبال بیشترین حد به کار گیری ظرفیت ها بودن. ما در مورد ظرفیت بار در کابین های مون به طور کامل سخاوتمندانه عمل می کنیم. اگه همه ی افراد موافق این موضوع باشن، ما هم موافق هستیم. آدمایی هستن که سینک آشپزخانه با خودشون به هواپیما می بیارن که همین مسئله می تونه سیاست ما رو عوض کنه.

رایان ایر

با این حال، میشل اولیری، مدیر عامل شرکت هواپیمایی رایان ایر، اعلام کرده که به خاطر افزایش تعداد مشتریائی که در صف بررسی بار در گیت های فرودگاه معطل می شن، این شرکت شاید یه دوباره قوانین خود رو تغییر بده. اون تو یه جلسه ی سئوال و جواب گفت که این موضوع رو، به خاص در زمان بالاترین درجه مسافرت، باید بررسی کرد:

الان پروازهای زیادی هست که مجبوریم ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیف رو مجانی به داخل انبار بفرستیم. اگه این روند بازم ادامه پیدا کنه، ما مجبور به بازنگری قوانین هستیم.

قبل از اظهارات ایشون، سوراحان اعلام کرده بود که این تغییرا باعث بهتر شدن روند می شه. اون گفت:

این سیاست تا کنون شدیدا مورد استقبال مسافران ما هستش. این تقریبا همون چیزیه که اون ها می خواهند. این کار باعث ارتقا روند سوار کردن بار می شه و تاثیر مثبتی روی کارکرد به موقع ما داره. امسال، تمرکز زیادی روی این موضوع داشته ایم.

اولیری، در سخنرانی قبل از جلسه ی سئوال و جواب، طرح های رایان ایر رو واسه حذف همه ی مواد پلاستیکی از هواپیماها در عرض پنج سال اعلام کرد و برنامه های این شرکت هواپیمایی واسه مقابله با خروج بریتانیا از اتحادیه ی اروپا رو اعلام کرد:

ما باید در مورد خروج بریتانیا از اتحادیه ی اروپا با احتیاط عمل کنیم. درسته که قراردادی درباره ای این جدایی هست که باید تا دسامبر سال ۲۰۲۰ اجرا بشه؛ اما ما باید اقدامات لازم رو واسه مواظبت از سهامداران و کار و کاسبی خود در پیش گرفتن کنیم.

اصلاحات مربوط به قوانین حمل بار تنها تغییراتی نیس که این ایرلاین در صدد اجرای اینه. از ۱۳ ژوئن، مسافرایی که از صندلی های رزرو شده به کار گیری نمی کنن تنها ۴۸ ساعت وقت دارن که به شکل آنلاینمبادرت به تغییر اون کنن. این مهلت از چار روز به دو روز کاهش پیدا کرده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *