تجربه خاص تماشای دلفین‌ها در برج میلاد

دلفیناریوم برج میلاد اولین دلفیناریوم غیرساحلی در خاورمیانه و مرتفع ترین دلفیناریوم جهان دارای با تجربه ترین مربیان خاورمیانه در حد استاندارد های بین المللیه.

دلفیناریوم برج میلاد اولین و بزرگترین دلفیناریوم در خاورمیانه س که از فضای غیر ساحلی بهره می برد و با به کار گیری مربیان باتجربه بهترین لحظات رو واسه بازدیدکنندگان رقم می زند. در این پارک، شیرهای دریایی و دلفین زندگی می کنن که با انجام حرکات آکروباتیک خود باعث به وجد اومدن تماشاگران خود می شن.

وجود اینجور پارک گردشگری در شهر بزرگ تهران باعث جمله بازدیدکنندگان به تماشای هنرنمایی های دلفین ها شده. گذراندن اوقاتی اصلاح کننده و همراه با هیجان باعث شده که این پارک به یکی از پربازدیدترین جای های دیدنی شهر تبدیل شه. پارک دلفین ها تا به امروز در شهرهایی مثل کیش و قشم که شهرهای توریستی و دارای دریا هستن وجود داشت. اما تهران نه از وجود دریا بهره می برد و نه جایی واسه نگه داری دلفین ها داشته. اما این روزا تهران به دلیل تغییرات زیاد در میدون توریست و گردشگری و وجود زیرساخت های زیاد واسه اینجور پارک هایی، در برج میلاد در دلفیناریوم از دوستاران هیجان و حیوانات میزبانی می کنه. خیلی از شهرهای بزرگ دنیا مثل دبی این پارک رو واسه جذب گردشگر بنا کرده ان که بازدید از اون هزینه بالایی داره. اما با تکیه به تخفیفات سایت تخفیفان با بهترین قیمت و کمترین هزینه می تونید به پارک دلفین های تهران برید و از نزدیک با اینجور پارکی که نمونه اون در شهرهای بزرگ دنیاس دیدن کنین و لذت ببرین.

دلفیناریوم برج میلاد، بزرگترین دلفیناریوم غیر ساحلی خاورمیانه

دلفیناریوم برج میلاد سه هزار و ۲۰۰ متر مربع وسعت داره و توانایی میزبانی روزانه ۱۲۰۰ بازدیدکننده رو داره. به کار گیری پیشرفته ترین لوازم و تکنولوژی های روز در این پارک باعث شده که از شکل های جور واجور پستانداران تو تهران جفت و جور شه.

واسه همه دوست داران هیجان و حیوانات وب سایت تخفیفان به عنوان اولین و بزرگ ترین سایت تخفیف گروهی ایران امکانی جفت و جور کرده که با تخفیف استثنایی به تماشای دلفیناریوم برید. نمایشی مهیج و خیره کننده از دلفین ها در باشکوه ترین برج ایران به همراه اجرای بی مثل دلفین های جدید، آلفا و کاسیا، انجام حرکات آکروباتیک، کشیدن نقاشی، نواختن سازدهنی به وسیله شیرهای دریایی از امکانات دلفیناریوم برج میلاده.

فقط با رزرو دلفیناریوم در تخفیفان به تماشای دوست داشتنی ترین جانوران اقیانوس ها ملحق شید و از تجربه خاص تماشای این جانوران و نمایش های بی مثل اونا لذت ببرین. تخفیفان به عنوان اولین سایت تخفیف گروهی همیشه تلاش در ارائه بهترین خدمات در مورد تفریح و سرگرمی مردم داشته. این بار هم این کار رو با ارائه بلیط دلفیناریوم کامل کرده.

تخفیفان؛ بالاتر از یه شرکت

تیم ساپورت تخفیفان هفت روز هفته و ۲۴ ساعته همراه شما هستن و هیچوقت آسایش، آرامش و رفاه شما رو با هیچ چیز دیگری معامله نمی کنه. تخفیفان بستری مجازی واسه پیوند بهترین صاحبان کسب وکار و مشتریانیه که خواهان بهترین ها هستن. بی دودلی چشم انداز بلندمدت این شرکت که رضایت مشتریان رو هدف قرار داده، نشون دهنده احترام فراوانیه که تخفیفان واسه مردم قائل می شه.

تخفیفان جزء شرکت های علم بنیان حساب می شه که علاوه بر نشون اعتماد ملی الکترونیک، چندین جایزه معتبر در جشنواره های جور واجور ملی به دست آورده. تغییر در تجارت الکترونیک کشور و شروع فصل جدیدی در میدون سایت های تخفیف گروهی، از مهم ترین افتخارات تخفیفان حساب می شه که با تلاش مدیران این شرکت و با تأکید بر رفاه و رضایت مردم به دست آمده. با در نظر گرفتن پیشنهادهای خاص و تخفیف های کم نظیری که در تخفیفان ارائه می شن، می توان گفت این شرکت نقش پررنگی در صرفه جویی هزینه های خونواده ها اجرا می کنه.

دلفیناریوم

تخفیفان اولین و پرطرفدار ترین سایت در بخش خرید گروهی در ایرانه که با هدف سرویس دهی جدا و ایجاد حس خوب هیجان در مرداد ماه سال ۱۳۹۰ فعالیت خود رو شروع کرده. تخفیفان بستری واسه ارائه شکل های جور واجور خدمات در بخش گردشگری، رستورانا، مراکز تفریحی، مراکز بهداشتی و آموزشی، سفر تا شکل های جور واجور جنسا و اجناس متنوعه.

این روزا گرفتن بلیط قطار، رزرو رستوران، رزرو هتل، بلیط ارزون هواپیما و کد تخفیف هزاران کار دیگه مثل خدماتیه که تازگیا به تخفیفان اضافه شده و تخفیفان به انجام اونا مفتخره.