تجربه پرواز با کلاس تجاری KLM 777

سفر با هوا‍پیماهای کلاس تجاری آرامش بسیاری داره و تجربیات جالبی رو هم می توان در طول پرواز با اون ها به دست بیاره. همراه کجارو باشین تا شناخت مختصری از تجربیات مسافران پرواز کلاس بیزینس هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ از خطوط هوایی KLM داشته باشیم.

مقاله در رابطه:

  • لوکس ترین کابینای هواپیما

هواپیما های لوکس خیلی زیادی در سرتاسر جهان وجود دارن که بیشتر هزینه پرواز با اون ها بسیار بالاس. این نوع از هواپیماها که با نام بیزینس کلس شناخته می شن دارای امکانات مختلفی هستن که باعث می شن مسافران در طول پرواز آرامش هر چی تموم تری داشته باشن. اما این وسط، بعضی از هواپیما ها امکانات خیلی بیشتری دارن و در واقع بسیار لوکس هستن. در این مقاله از کجارو می خوایم تا نگاه نزدیکی به هواپیمای KLM 777 داشته باشیم که در بین هواپیما های کلاس بیزینس قرار می گیرد.

نویسنده منبع اصلی این مقاله تجربیاتش رو از این سفر که مبدا اون سنگاپور و مقصد اون بالی بوده در این مقاله ذکر کرده و مدعی شده که هزینه بلیط هواپیما ۲۵۰ دلار (حدود ۸۷۰ هزار تومن) بوده.

هواپیمای KLM 777

هواپیمای نامبرده که واسه خطوط هوایی KLM است به وسیله بوئیگ ساخته شده و شماره مدل 777-300ER رو داره. تم آبی رنگ هواپیماهای این خطوط هوایی هم روی این هواپیما دیده می شه. البته باید بدین نکته هم اشاره کرد که رنگ بندی نامبرده روی بوئینگ 777 بسیار خوشگل دیده می شه.

هواپیمای KLM 777

KLM در هواپیمای ۷۷۷ کلاس تجاری صندلی هایی به سبک B/E Aerospace Diamond داره که به شکل سه ستونه چیده شده ان و در هر بخش هم دو صندلی قرار داره. این قسمت از هواپیما ۳۴ صندلی داره که ۲۸ صندلی به شکل جدا از هم در پنج ردیف قرار گرفته ان و باقی اون ها به شکل یه ستونه در بخش پشتی درب دوم قرار دارن.

هواپیمای KLM 777

هواپیمای KLM 777

بخش پایین صندلی های کلاس تجاری هواپیمای نامبرده صاف هستن و فضای زیادی واسه هر مسافر هست. البته در وقتی که صندلی ها به شکل به طور کامل خوابیده باشن، فضای پای مسافر خیلی باحال نیس. سپری هم که بین هر دو صندلی واسه ایجاد فاصله و حفظ حریم خصوصی قرار داده شده، شرایط مناسب تری رو واسه مسافران ایجاد می کنه.

هواپیمای KLM 777

هواپیمای KLM 777

پروازی که نویسنده منبع اصلی این مقاله با این هواپیما داشته حدود ۲ ساعت زمان برده. طبق گفته ایشون، مدت کوتاهی بعد از بلند شدن هواپیما وعده غذایی سرو شده. تموم مخلفات تو یه مرحله به مسافر تقدیم شده و طعم غذا هم عالی بوده.

هواپیمای KLM 777

ایشون ادعا کرده که نسبت به چیزی که در منو دیده بود نمی دونست چه انتظاری باید داشته باشه. استارتر یا پیش غذایی که واسه ایشون سرو شده ماهی کاد (Cod) با سالاد آکار (Acar) و شاهی (Micro Cress) بود. غذای اصلی ایشون گوشت گاو بنگکولو با برنج مزه داده شده با سیر و لوبیای سبز بود و واسه دسر هم کیک Bolu Srikaya سرو شده. نویسنده این مقاله مدعی شده که غذای سرو شده استثنایی بوده و عاشق بشقاب های غذایی این خطوط هوایی شده.

هواپیمای KLM 777

بعد از خوردن غذا، یه لیوان قهوه به مسافران داده شده که سینی های باحال و کوچیکی داشته ان.

هواپیمای KLM 777

بعد از صرف وعده غذایی، سر مهمون دار با جعبه هایی از شکلات وارد کابین شده.

هواپیمای KLM 777

در آخر هم خدمه پرواز نماد هایی از خونه های معروف و کوچیک KLM رو بین مسافرین پخش کرده ان.

با وجود اینکه غذای سرو شده در طول این پرواز بسیار خوب بود، سرویس ارائه شده به وسیله خدمه هم در سطحی عالی قرار داشت. خدمه این پرواز پوشش و برخورد بسیار خوبی داشته ان.

نویسنده این مقاله گفته که به دلیل کوتاه بودن مدت پرواز، وقت زیادی واسه به کار گیری وسیله های سرگرمی موجود رو نداشته اما مدعی شده که پروازی بسیار عالی داشته اما پرواز های خطوط هوایی امارات در سطح بهتری قرار دارن. ایشون تا الان دو پرواز با این خطوط هوایی تجربه کرده که پرواز اول از آمستردام به شیکاگو بوده و از هر دو پرواز هم رضایت داشته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *