تجریش کجاس؟

تجریش یکی از خاطره انگیز و قدیمی ترین محله های تهرانه که در سال های گذشته با رسیدن مترو و نوسازی بازارهای اون، به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری تهران هم شناخته می شه. با کجارو همراه باشین تا راه های دسترسی به تجریش رو بررسی کنیم.

معرفی

تجریش یکی از محله های قدیمی تهرانه که جاذبه های گردشگری زیادی در اون قرار داره و همه روزه عده خیلی از مردم واسه خرید کردن در بازار اون و بازدید از جاذبه های گردشگری اون به این محل مراجعه می کنن. جالبه بدونین که این محله یکی از تک و توک نقاط تهرانه که جاذبه های گردشگری در شاخه های جورواجور مثل گردشگری مذهبی در امامزاده صالح، گردشگری تاریخی در کاخ سعدآباد و گردشگری تفریحی در بازار تجریش رو در کنار هم داره. واسه همینه که شهرداری تهران در سال های گذشتهمبادرت به تعمیر و نوسازی بازار تجریش و آستان امامزاده صالح (ع) کرده و راه های دسترسی به این میدون رو آسون کردن کرده.

میدون تجریش

میدون تجریش

میدون تجریش

میدون تجریش

میدون تجریش

میدون تجریش

میدون تجریش

نشانی

میدون تجریش در انتهای شمالی خیابون ولیعصر قرار داره.

موقعیت میدون تجریش روی نقشه

دسترسی

واسه رسیدن به میدون تجریش می تونید از مترو تهران به کار گیری کنین. کافی است در آخرین ایستگاه خط یه مترو، یعنی ایستگاه تجریش از مترو پیاده شید. هم اینکه می تونید از تاکسی هایی که از تموم نقاط شهر مثل پایانه شهید نظری در میدون آزادی، به میدون تجریش تردد می کنن به کار گیری کنین. اگه قصد سفر با اتوبوس به میدون تجریش رو دارین می تونید از خط BRT راه آهن – تجریش به کار گیری کنین  یا در این لیست ایستگاه تجریش از خط یه مترو رو انتخاب کرده و از اتوبوس هایی که به میدون تجریش تردد می کنن با خبر شده و از اون ها به کار گیری کنین.

میدون تجریش

شمام قبلا به تجریش رفته اید؟ کدوم یه از جاذبه های گردشگری اون بیشتر توجه شما رو به خود جلب کرده؟ نظرات و تجربیات خود رو با کجارو و خوانندگان ما در میان بذارین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *