لوازم سفر: واگو؛ دستگاه کم کننده حجم

واگو ابزاری بسیار کوچکه که با فشرده کردن وسایل سفر تا ۵۰ درصد باعث افزایش فضا در چمدون می شه. واسه آشنایی بیشتر با واگو در ادامه با کجارو باشین.

مقاله در رابطه: 

  • لوازم سفر: پروژکتور قابل حمل سونی

هر روز علاقه مردم به سفر کردن بیشتر و بیشتر می شه. شاید آشنایی با فرهنگ های جور واجور و لمس تازه ها و نامعلوم ها در طول سفره که اینطور لذت بخش به نظر می رسد. چه به هدف خرید سفر می کنیم و چه واسه گشت و گذار در مناطق خوش منظره و خوشگل راهی سفر می شیم، هممون تو یه چیز با هم در اشتراکیم: در آخر سفر با کوله باری از سوغاتی و خرت و پرت های دست و پا گیر به خونه برمی گردیم. مشکل اینجاس که چمدون ها فضای چندانی ندارن و ما همیشه به فکر راهی واسه ایجاد فضای بیشتر هستیم.

یه روش عالی واسه حل این مشکل به کار گیری ابزاری نام واگو (VAGO) است.

واگو

کوچیک ترین راه واسه ایجاد فضایی بزرگ تر

واگو چیه؟

واگو

واگو دستگاهی بسیار کوچکه که می تونید همیشه در طول سفر همراه خود داشته باشین. این وسیله می تونه به شکل خودکار لباس ها و در کل هر چیز نرمی رو فشرده کنه و از این روش حجم بار رو به طور زیادی (تا ۵۰ درصد) کم کنه. پس، کلی فضای اضافی در چمدون دارید.

طبق تحقیقات انجام شده، لباس، کیف و دیگر مواد و وسایل نرم بیشترین فضا رو در چمدون به خود اختصاص می بدن. با این حال، بیشتر حجم این وسایل بیشتر به وسیله هوا اشغال می شه. یعنی، ما در طول سفر با خود هوا حمل می کنیم. واگو ابزاری هوشمنده که با به کار گیری کمپرسور فضای خالی، هوا رو از لابه لای لباس ها تخلیه می کنه و دلیل افزایش فضای آزاد در بار می شه. 

واگو چه فایده هایی داره؟

سفر لذت بخش است، اما شک نداشته باشین در طول سفر کلی رخت و لباس چرک دارید و بعضی وقتا ممکنه شرایط مناسب واسه شستن لباس ها جفت و جور نباشه. اینجاس که واگو می تونه این مشکل آزاردهنده رو حل کنه. واگو با نگه داشتن لباس ها در فضای خالی مانع از ایجاد بو و باکتری می شه.

آسون

واگو

چگونگی کارکرد این وسیله بسیار ساده س!، تنها کاری که باید انجام بدین به این شکله:

  • لباس ها رو در کیسه بذارین.
  • واگو رو روی کیسه نصب کنین.
  • دستگاه رو به برق وصل کنین.
  • دکمه رو فشار بدید.

هوشمند

واگو

سنسور هوشمند واگو دارای توانایی تشخیص فشاره و به محض اتمام روند فعالیت دستگاه رو متوقف می کنه.

کوچیک

واگو

واگو بسیار کوچیک و خیلی راحت قابل حمله. طول این دستگاه ۷۰ میلی متر و وزن اون ۸۵ گرمه.

تنوع رنگ

واگو

 

واسه مشاهده بقیه مقالات این مجموعه به صفحه اختصاصی لوازم سفر در کجارو مراجعه کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *