لوازم سفر: چادر سفری آویزون

چادر مسافرتی یکی از مهم ترین لوازم کمپینگه و خیلی مهمه. با کجارو همراه باشین و درباره چادری متفاوت بخونین. 

مقاله در رابطه:

  • لوازم سفر: بطری آب با درب شمارشگر

یکی از چیزایی که این روزا طرفداران زیادی داره و کم وبیش از چیزای مهم هر کمپینگی به حساب می آید، «ننو» است. حالا خوبیش اینه، می تونید از بین ده ها برند جور واجور ننوی لازم خود رو از بین صدها طرح و رنگ انتخاب کنین. اما شاید این خبر واسه شما باحال باشه که چادرهای آویزون هم راه خود رو به بازار باز کرده ان و در ۵ سالی که از حضورشون می گذره نظر بسیاری رو به خود جلب کرده ان. این چادرها شاید مثل ننوها توانایی تاب خوردن نداشته باشه اما ویژگی های خوب و کاربردی اون ها کافیه تا نظر هر عشق سفری رو به خود جلب کنه. تریپاد کمپر (TreePod Camper) نام تجاری یکی از همین پیشروان ساخت چادرهای معلقه که تازگیا دست به طراحی یه چادر آویزون شیک و تا اندازه ای متفاوت زده.

چادر مسافرتی

تریپاد کمپر

با به همراه داشتن چادر آویزون «تریپاد کمپر» در سفرهای ماجراجویانه خود در دل طبیعت ایمن و خشک بمونین. داشتن فضای کافی واسه دو نفر و البته لوازم سفری که به همراه دارن، این چادر رو گزینه ای مناسب واسه دوست داران سفر به سرزمین های نامعلوم کرده است. به خاطر طراحی خاص اش، حتی وقتی که در جنگلی مرطوب چادر می زنید تریپاد کمپر شما رو به طور کامل خشک نگه می داره. علاوه بر این، از ورود هر گونه حشرات و حیوانات کوچیک موذی جلوگیری می کنه. پس، دیگه لازم نیس روی زمین و صخره های سخت و بعضی وقتا ها نمناک خوابی ناآرام داشته باشین ـ آسایش و خیالی راحت رو با تریپاد کمپر تجربه کنین.

چادر مسافرتی

در این چادر، هر فرد درب اختصاصی خود رو داره؛ در نتیجه ورود و خروج راحت تر از چادرهای طراحی شده با یه درب هستش. حتی یه شبکه تقسیم اختیاری در چادر تعبیه شده تا در صورت تمایل محل خواب دو نفر رو از هم جدا کنه. درب و پنجره توری چادر از پانل های  مقاوم در برابر شرایط بد هوا تشکیل شده ان که هم می تونید در شرایط بد آب و هوای بسته نگه دارین یا واسه تهویه هوای داخل چادر باز بذارین. هم اینکه، نوارهای درزگیر چادر از نفوذ رطوبت به داخل چادر جلوگیری می کنن. اما چیزی که این چادر از بقیه چادرهای آویزون جدا می کنه اینه که تریپاد کمپر فقط از یه نقطه آویزون می موند و همین مسئله نصب و جمع کردن اون رو راحت تر کرده.

چادر مسافرتی

خیلی ساده و راحت، کافیه یه شاخه محکم پیدا کنین و چادر رو به اون وصل کنین. قاب آلومینیومی قوی با دیواره های خارجی محکم کششی از ویژگی های مهم و قابل توجه این چادر به حساب می آیند. تریپاد خیلی راحت توانایی تحمل وزنی برابر ۲۲۷ کیلوگرم رو داره و طول و عرض اون به ترتیب ۲ متر و ۱متر و ۳۰ سانتی متر هستن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *