لوازم سفر: چمدون امریکن توریستر بون ایر

خرید یه چمدون مناسب از مهم ترین کارائیه که باید قبل از سفر انجام داد. با کجارو باشین و با یکی از بهترین های بازار آشنا شید.

مقاله در رابطه:

  • لوازم سفر: واگو؛ دستگاه کم کننده حجم

وقتی قصد سفر می کنیم، بیشتر از اینکه در فکر برنامه ریزی سفر باشیم به فکر وسایل و لوازمی هستیم که باید با خود به همراه داشته باشیم. واسه همینه که واسه خیلی ها انتخاب یه چمدون محکم، جادار و خوشگل مسئله ی بسیار مهمیه. بیشتر در انتخاب چمدون به معیارهایی چون گنجایش کافی، جابه جایی آسون، راحتی و سادگی و البته دووم توجه دارن ـ چمدانی ایده ال که تا مدت ها احتیاجی به خرید چمدون دیگه نداشته باشین.

امریکن توریستر

این روزا، مردم به خرید چمدون هایی با جنس بدنه سخت تمایل بیشتری نشون می بدن. همین مسئله یکی از دلایلیه که در این مقاله به معرفی چمدون امریکن توریستر مدل Bon Air پرداخته ایم. این نام تجاری (امریکن توریستر) در واقع به وسیله برند نام آشنا و محبوب سامسونیت (Samsonite) که به کیفیت و دووم محصولاتش شهرهه تولید می شه. با کجارو در بررسی این چمدون همراه باشین و ببینین این چمدون ارزش صرف هزینه داره یا نه.


امریکن توریستر

چمدون امریکن توریستر بون ایر دارای ۴ چرخ رولیه که توانایی چرخش ۳۶۰ درجه دارن؛ پس خیلی راحت در همه جهات حرکت می کنه. 

امریکن توریستر


این چمدون یه دسته با دکمه اثبات کننده داره که به شکل تلسکوپی در

۳ ارتفاع جور واجور و متناسب با هر مسافر قابل تنظیم است. به علاوه، یه دسته

واسه حمل دستی در بخش بالایی و یکی در طول چمدون قرار داده شده. 


بدنه چمدون از جنس پوسته سخت ۱۰۰ درصد پلی پروپیلنه؛ پس می تونین از ایمنی وسایل داخل چمدون در برایر آسیب دیدگی یا له شدن اون ها اطمینان خاطر داشته باشین. این جنس از بدنه، چمدانی قوی و با دووم رو تضمین می کنه.

 با وجود پوسته ی سخت، چمدون وزن زیادی نداره و می توان گفت بسیار سبکه؛ پس می تونید بار بیشتری در چمدون جا بدین و نگران بالا بودن وزن بار نباشین. بدیش اینه، چمدون دارای توانایی افزایش حجم نیس، اما فضای داخلی مناسب و رضایت بخشی داره.

امریکن توریستر

هم اینکه، قفل TSA که روی زیپ های چمدون قرار گرفته، ایمنی وسایل داخل چمدون رو افزایش می دهد. با وجود یه قفل سه رقمی هم از ایمنی وسایل داخل چمدون مطمئنین و هم نگران گم شدن کلید نباشین.

امریکن توریستر

بون ایر در ۳ اندازه تولید می شه ـ کوچیک، متوسط و بزرگ. اکثریت کاربران اقرار دارن که چمدون به طور کامل بزرگه و به اندازه کافی واسه یه سفر تقریبا طولانی مناسبه.

۳ نگهدارنده در کنار چمدون تعبیه شده که دلیل ثبات چمدون در حالت وایس تاده می شه. به علاوه، در پشت چمدون یه برچسب نشانی مخفی قرار داده شده.

امریکن توریستر

این چمدون در ۹ رنگ مشکی، سفید، ۲ طیف آبی، سورمه ای، بنفش، سبز، نارنجی و صورتی تولید می شه. پس در انتخاب رنگ گزینه های مختلفی پیش رو دارید.

امریکن توریستر

این چمدون ایده آل واسه تعطیلات طولانی، ۱۰ روز یا بیشتر، است. کاربرانی که به چند کشور جور واجور سفر کرده ان از مقاومت بالای چمدون خبر دادن و به جز چند ساییدگی و خراش کوچیک که به وجود اومده توسط استهالک و فرسودگی معمولیه مشکل دیگری نداشتن.

اگه به دنبال یه چمدون بزرگ و محکم و در عین حال سبک هستین این مدل از امریکن توریستر رو مورد توجه قرار بدین. 

واسه مشاهده بقیه مقالات این مجموعه به صفحه اختصاصی لوازم سفر در کجارو مراجعه کنین.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *