تور دبی

دبی یکی از شهرهای مدرن و لاکچری در آب های خلیج فارس می باشه که از جامعه ی بافرهنگ، پولدار و میراث بی انتها برخورداره. دبی بیش ترین تعداد جمعیت رو در بین شهرهای امارات داره و خیلی از مردم دنیا واسه تفریح و گشت وگذار رو انتخاب می کنن تا از لوکس ترین آسمون خراش های جهان و بهترین جاذبه های توریستی لذت ببرن. در دبی با وجود طبیعت بیابانی طبق همه سلیقه ها جاذبه های گردشگری زیادی هست که گردشگران هیچ بعضی وقتا خسته نمی شن. مثل جاذبه های گردشگری این شهر می توان برج خلیفه، مراکز خرید شیک، خیابون شیخ زائد، قاب دبی و بسیاری دیگه اشاره کرد. در این مقاله نماد های جور واجور شهر دبی رو معرفی می کنیم تا مشخص شه به چه دلیل به دبی شهر لاکچری در دنیا گفته می شه.

  • خودروهای لوکس

سفر لاکچری به دبی
سفر لاکچری به دبی

در سال های نه خیلی دور، کشور آلمان به بهشت ابرماشین های لوکس و گران قیمت شناخته می شد. اما درزمان سالیان گذشته حجوم خیلی از این گونه خودروها رو در شهرهای شیخ نشین مثل دبی و دوحه تماشاگر هستیم. ماموران پلیس دبی، پشت فرمون ابرخودروهایی مثل استون مارتین با قیمت ۱٫۷۹ میلیون دلار، فراری FF به ارزش نیم میلیون دلار و لامبورگینی آونتدور به قیمت ۳۷۹ میلیون دلار می شینن.

  • ساختمون های باشکوه

سفر لاکچری به دبی
سفر لاکچری به دبی

مجهزترین آسمون خراش ها با قیمت های رویایی در شهر دبی همه روزه ساخته می شن و شاهکارهای معماری دنیا رو می توان در این این شهر دید. مثل ی مطرح ترین آسمون خراش این کشور می توان به برج خلیفه اشاره کرد که نبوغ مهندسی در این سازه می توان دید. شرکت آمریکایی اسکیدمور و مریل طراحی برج خلیفه رو رو دوش داشته و هزینه ی زیادی رو بر دولت دبی مجبور کرده. این برج دارای ۵۰ طبقه می باشه و ۶ سال زمان ساخت اون به طول انجامیده.

  • هتل های لاکچری

سفر لاکچری به دبی
سفر لاکچری به دبی

یکی از جذابیت های سفر به دبی اقامت در هتل های لاکچری دبیه که تجربه بی نظیری رو واسه توریست ها رقم می زند. یکی از معروف ترین و لاکچری ترین هتل های دبی به شمار می آید که در بین ساحل جمیرا و جزیره ها نخل در موقعیتی مشرف به خلیج فارس هستش. بیشتر هتل های لوکس این شهر مثل هتل وستین، هتل کنراد و یا هتل ریتز کارلتون جمیرا دارای ویوی خوشگل از شهر و یا دریا هستن و مجهز به وای فای اختصاصی، استخر، زمین تنیس و سالن بدن سازی می باشن.

  • مراکز خرید

سفر لاکچری به دبی
سفر لاکچری به دبی

در دبی مراکز خرید زیادی هست که تا نیمه شب می توان در اون چرخید و از ویترین های خوشگل دیدن کرد. سفر به دبی واسه عاشقان خرید یه گزینه ی ایده آل حساب می شه و گردشگران به اون لقب مرکز خرید خاورمیانه رو داده ان. خیلی از برندهای مطرح و نام آشنای جهان در این شهر شعبه دارن و در مواقع معینی از سال حراج های فصلی واسه اجناس خود ایجاد می کنن. معروف ترین و پرطرفدارترین مرکز خرید این شهر، دبی ماله که تنوع اجناس جور واجور در کنار طراحی منحصر به فرد گردشگران رو حیرت زده می کنه.

 

 

 

 

 

دبی یکی از شهرهای پرطرفدار واسه ایرانیان حساب می شه و مثل تور استانبول،  تور ارمنستان و تور گرجستان هرساله پذیرای هزاران گردشگر ایرانیه که به این منطقه سفر می کنن و از زیبایی های اون لذت می برند. هم اینکه قراره چندین طرح بزرگ مثل شهر علائدین، جواهر نهر دبی، تم پارک دبی و قاب دبی تا سال ۲۰۲۲ به به کار گیری برسه و شکوه این شهر رو زیاد کنه.