قانون جاذبه

قانون جاذبه رو در این صورت میشه درک کرد که “مثل جذب” می شه. چیزی که این بهش معنیه اینه که ما اونو می فهمیم یا نه، ما مسئول اثرات مثبت و منفی در زندگی مون هستیم. بخش مهمی از قانون جاذبه درک این موضوعه که که تمرکز شما می تونه اثر شدیدی بر اون چیزی که به شما می رسه، تاثیر بزاره.

اگه روزاتون رو در مورد گذشته و یا ترس از آینده می گذرونین، انرژی و اتفاقات منفی بیشتری دارین، اما اگه در هر تجربه ای به دنبال پوشش بهتر اون باشین، به زودی شروع به مشاهده اتفاقات مثبت در دور و برتون هستین. . پس، قانون جاذبه، شما رو تشویق می کنه که از آزادی واسه کنترل آینده خود باخبر شید و اونو به نحوی که انتخاب می کنین، کنترل کنین.

وقتی که یاد می گیرین چیجوری از وسایل قوی و کاربردی مربوط به قانون جاذبه استفاده کنین، می تونین زندگی و تفکر رو با یه روش خوش بینانه تر شروع کنین که به طور خاص واسه جذب حوادث و تجربیات مثبت تر طراحی شده. هر اون چیزی که شما آرزو می کنین، هر چه در رویاهای خود و اهداف خود می بینین، قانون جاذبه می تونه درسای با ارزشی رو به شما یادآوری کنه که شما رو به جاه طلبیای خود برسونه.

مقاله در رابطه:اسرارموفقیت

چیجوری از قانون جاذبه استفاده کنین
وقتی که ما فرصتای شگفت انگیز زندگی که به ما ارائه میده رو درک کنیم، میتونیم بفهمیم که ما هنرمندان هستیم. ما تصاویری از زندگی در نظر گرفته شده خود رو ایجاد می کنیم و بعد انتخابا رو انجام میدیم و کارایی رو انجام میدیم که بهش چیزی که پیش بینی می کنیم رو درک می کنیم.

پس اگه تصویر رو دوست نداشتی؟تغییر بدین!
زندگی یک بوم خالیه که به شما امکان خلق تصویر مورد علاقه خود رو میده.

قانون جاذبه واقعا ساده س!. جلب نمیشه همه قوانین طبیعت کامل هستن و قانون جاذبه استثنا نیس. مهم نیس که چی رو دنبال می کنین یا زندگی می کنین و یا می تونین در اون زندگی کنین، اگه بتونین روی یک ایده نگه دارین و خود رو تو ذهن خود ببینین، می تونین اونو به دست بیارین.
اینجا فقط چند منطقه در زندگی شما هست که می تونین با استفاده از قانون جاذبه بهبود یابید.

1. عشق و روابط رو با قانون جاذبه
خیلی از مردم آرزوی ملاقات با عشق زندگی خود رو دارن. اما قانون جاذبه میتونه به زندگی شما کمک کنه؟

جواب کوتاه؟ بله

جذب عشق

خیلی از قوانین جذاب و تکنیکای تمرینی هست که می تونه اعتماد شما رو زیاد کنه اینطوری، با استفاده از قانون جاذبه، همسر واقعی خود رو جذب می کنه.

2. جذب پول و ثروت با استفاده از قانون جاذبه
“همیشه به یاد داشته باشین، پول بندهه؛ شما استاد هستین. “

جذب ثروت با قانون جذب

یکی دیگه از اهداف مشترک در سراسر جهان، ثروتمندیه.
متأسفانه خیلی از ما روابطی با ایده ثروت داشته ایم . این شک نداشته باشین حاشیه ای از حرص و وحشته. واسه جذب پول، ما باید این الگوهای تفکر منفی رو حذف کنیم. جنبه کلیدی قانون جذب این ایده س که افکار مثبت رو افزایش دهیم. پس، می تونین یاد بگیرین چیجوری با استفاده از وسیله و تکنیکای تجسم خیلی راحت بتونین عادات پولی رو خیلی راحت بکار ببرین.

مقاله در رابطه:قانون جذب چیه؟چیجوری عمل می کنه؟

3. بهبود سلامت روحی و جسمی شما
“سلامتی از بدن فیزیکی ما چیزی فراتره. سلامتی این نیس که ما تنها چیزی نیس که ما در بدنمون قرار داده یا از آن خارج شیم، بلکه در مورد احساسات و احساسات ما از نگاه معنویه. “
کاترین هورست

سلامتی با قانون جذب

با تمرینهای مشغول کار، تعهدات به دوستان و خونواده و زندگی روزمره عمومی، ما بعضی وقتا از سلامت شخصی خود مراقبت می کنیم. در حالی که استفاده از قانون جاذبه نمیتونه فقط یک رژیم غذایی سالم، ورزش و بازبینیای منظم پزشکی رو جانشین کنه، می تونه طیف بزرگی از امتیازات سلامت روان، روحانی و جسمی شما رو پیشرفت بده.

تمرین مغز خود رو واسه دیدن افکارمثبت خود تقویت کنین. و این در همه چیز اجازه میده تا واسه رشد ذهنی و شادی، که به نوبه خود می تونه سلامت جسمی شما رو بهبود بخشه. به

طور مشابه، مصرف وقت واسه مراقبت از خود می تونه به جنگ با طیف بزرگی از بیماریای روانی کمک کنه.

مقاله در رابطه: چیجوری هدف گذاری کنیم درزندگی

4-افزایش اعتماد به نفس و جنگ با اضطراب
سلامت روان می تونه بر سلامت جسمی و سلامتی شما تاثیر بزاره. پس، هر زمان که بخواهید، باید هر سطح استرس رو کم کنین. جدا از اینکه این، قانون جاذبه بر این ایده اعتماد به نفس و ایمان به جهان تمرکز داره. واسه استفاده از قانون جاذبه به طور موثر باید خودتون رو از همه احساسات دودلی دور کنین.

مراحل رسیدن به قانون جذب

1- شما اتفاقات خوب یا بد رو طبق تفکراتتان تجربه می کنین:
“کسی که همیشه در مورد مریضی صحبت می کنه، مریض می شه و کسی که به طور همیشگی در مورد رفاه صحبت کنه، در رفاه و آسایش به سر می برن.” استر و جری هیکس در این کتاب اشاره می کنن که “شما همه اینا رو طبق تفکرات تون جذب می کنین.” با تمرکز روی چیزی، باعث میشید اون مسئله براتون اتفاق افتد.

2- شما با فکر کردن به چیزی اونو به طرف خود جذب می کنین، حتی اگه اونو نخواهید:
طبق این کتاب “شما با فکر کردن به چیزی از راه قانون جذب، اونو بزرگ و بزرگتر و قویترخواهید کرد.” پس سعی کنین افکار خود رو مثبت نگه دارین.

3- هر چه بیشتر روی مسئله ای تمرکز کنین، قویتر می شه:

مورد نامبرده این توانایی رو به شما میده که حقیقت زندگی خود رو با افکارتون ساخته و مسائلی که دوست داشته تجربه کنین، روزی به اونا دست پیدا می کنین. شما با نگرانیای خود باعث میشید اتفاقات بدی براتون رخ بده.

4- بهتره به احساسات خود اعتماد کنین تا اون که بیشتر از حد به تصمیماتتان فکر کنین:
به بیان دیگه: به ندای قلب خود گوش بدین. به جای فکر بیشتر از حد به انتخابهایتان بذارین احساساتتون، شما رو به طرف درست هدایت کنه. با این کار زندگی رضایتمندانه تری رو تجربه می کنین.

5- شما با تفکر مثبت خود می تونین باعث گردید اتفاقات خوب با سرعت بیشتری براتون رقم خورد:
برادران هیکس در این کتاب می نویسند: “خواستن و تمایل” شامل تمرکز به یک موضوع اونم به شکل کاملأ مثبته. وقتی که به موضوعی با دقت نظر کامل به شکلی مثبت نگاه می کنین، اون مسئله سریع براتون به اتفاق خواهد پیوست . . . شک نکنین.”

به چه دلیل با وجود قدرت نامحدود و بسیار بزرگ داخلی آدم، درصد کمی از ادما از نعمت خوشبختی، سلامتی،خوش حالی، آرامش، ثروت و … بهره مند هستن؟

به چه دلیل گروه بسیار کثیری از افراد جوامع، این همه احساس ناامیدی، شکست، نبود موفقیت، مریضی و … کرده و در نظرشون هیچ چاره و راهی واسه حل مشکلاتشون وجود نداره؟ و در موفقیت ، خوش حالی و خوشبختی آدما ، عواملی چون ‹‹ ثروت››،‹‹ملی بودن و نژاد››، ‹‹سطح تحصیلات››،‹‹جنسیت››،‹‹مذهب››،‹‹ضریب هوشی›› و … چه نقشی بازی کرده و چقدر تاثیردارن؟

شایسته ترین و باهوش ترین آدما حتما آدمای موفقی به حساب می آ یند یا نه؟ در آخر ‹‹ هدف ›› چه نقشی در زندگی آدم بازی میکنه؟

یافته های حاصله ار اطلاعات و آمارهای به دست اومده در کشورهای جور واجور و جوامع زیاد، نشون میده که تعیین اهداف شفاف، مشخص و پایدار، مهم ترین عامل موفقیت آدما به حساب میاد. در حدود 3 درصد افراد جور واجور جوامع، دارای اهداف مشخص ، پایدار و شفاف هستن، و واسه رسیدن به اهداف خود، برنامه ریزی مشخص و دقیق داشته و مصمم هستن که با سعی و سخت کوشی زیاد با مداومت در پایداری و مقاومت در برابر مشکلات، به موفقیتهای مهم، برسن.

97 درصد بقیه افراد هر جامعه ، دارای افکار، اهداف، رویاها و آرزوهای پراکنده، مبهم، غیر شفاف،و ناپیوسته بوده و همجنین بدون برنامه ریزی دقیق و عملی واسه رسیدن به اهداف پراکنده و مبهم خود هستن. در یک بررسی دقیق 20 ساله دانشگاهی، یافته های حاصله نشون می ده که بهره وری حاصله از کارکرد گروه 3 درصدی در همه موارد و موضوعات بررسی شده، از کل کارکرد 97 درصدی ، بیشتر بوده.

هم اینکه همین افراد 3 درصدی، خیلی بیشتر از تک تک افراد 97 درصدی، از توانمندی داخلی خود استفاده مینموده ان. افراد 3 درصدی هدف دار، در مقایسه با 97 درصدی غیر هدف دار، از احساس رضایت ، خوشبختی، خوشبینی، سلامت جسمی و روحی خیلی بالایی بهره مند بودن… افراد این گروه از نیروی تجسم و تصور خود، بیشتر استفاده کرده و میل و اشتیاق زیاد به چیزی که میخواستن، داشته و میدونستن که به کجا میرن و فکر می کردن که، همه مشکلات و مسائل دنیا قابل حل هستن، و با این تفکر، به جنگ مشکلات و نارساییا میرفتند و بر اونا، غلبه می کردن.

هدف گذاری در زندگی

اینان از قدرت تصمیم گیری سریع و به موقع بهره مند بودن و با شکار لحظه ها و موقعیتها و اندیشیدن به پیروزی ، فرصتها رو به دانایی، توانایی، ثروت و خوشبختی بیشتر، تبدیل می کردن…اینان بر اندیشه و تفکر خود حاکم بوده و از قدرت ذهنی و توانمندیای داخلی خود، خیلی بیشتر از بقیه استفاده می کردن.

اینان شکست و نبود موفقیت رو فقط به عنوان تجربه جدید، قبول داشتن و یافته های مثبتی رو از آن برداشت می کردن، حتی در بدترین شرایط هم، امید به موفقیت و پیروزی رو از دست نمیدونه.جالبه که بدونیم که افراد موفق و هدف دار 3 در صدی، از ظرفیت و هوش خاص و خیلی بالا هم بهره مند نبودن.

با در نظر گرفتن مراتب بالا، سعی همت همیشگی در جهت رسیدن به اهداف، مهمترین عامل تشکیل دهنده کیفیت زندگیه.

بزرگترین پاداشها به کسائی تعلق میگیره که واسه رسیدن به اهداف، دست از سعی یه ریز خود، ورنداشته و وظایف و کارای مربوطه رو با عشق، شور و شوق و اشتیاق انجام می دن و میدونن هیچ شاهکاری و هیچ عظمتی بدون هدف بزرگ و بدون عشق و علاقه شدید، بوجود نمیاد؛ هم اینکه، با مقاومت در برابر مشکلات، استعدادهای انسانی شکوفا شده، توانمندی هاش بیشتر میشه.

اهمیت و ضرورت هدف گذاری

مهمترین عامل ، در کسب هر موفقیتی ، تهیه و مشخص کردن دقیق اهدافه. هدف گذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده س ، هدفا هستن که مقصد و راه زندگی فردی و سازمانی رو روشن می کنن.

هدف گذاری مثل ترسیم جاده ای واسه آینده س . تلاشی ارزشمنده که جمع به هدف باشه، سعی بی هدف پرتاب تیر در تاریکیه یکی از مشکلات بسیار مهم موفقیت و کامیابی ، ناتوانی افراد و سازمانها در تهیه اهدافه . اونایی که رویایی تو ذهن و هدفی روی کاغذ نداشته باشن مقصدشان ناکجا آباد هستش .

یکی از مهارتایی که مدیران و کارکنان باید در خود تقویت کنه ، مهارت هدف گذاریه.اهداف کلی ، کیفی و مبهم توانایی اندازه گیری و اثر بخشی نداره .

خیلی از افکار موفق وجود داشتن که بعد از عملی شدن پروژه ناموفق بودن! و چه افکار ساده ای بودن که به چه پروژه های بزرگی تبدیل شدن.

آدمای موفق در صورت ارتکاب اشتباه مسوولیت اونو قبول می کنن و سعی در جبران و تغییر اون می کنن.
اگه تو تا الان موفق نبوده اید به این علته که شاید دنبال مقصری واسه مشکلاتت بوده ای!

دراینجا به 6 اصل مهم که میتونه کمک کنه کارآفرین موفقی باشیم اشاره می کنیم

عامل موفقیت در کارآفرینی : 1) برخلاف محدود کردن هاتون واسه موفقیت نیرو استخدام کنین.
همه محدود کردنایی دارن. مثلاً شاید واسه تمرکز بر یک کار در یه زمان مشکل دارین، کارای زیادی رو قبول می کنین، از وضعیت جسمی سالمی بهره مند هستین ولی در مورد فناوری خیلی چیزی نمی دونین. شاید ایده های عالی دارین ولی در پیاده کردنشان ضعیف هستین. مهم نیس. هنوزم می تونین با آوردن آدمای مناسب به تیمتون، به موفقیت برسین.

موفقیت درکارآفرینی

سارا به لک لی، میلیاردرِ بنیان گذارِ اسپنکس (Spanx)، می گه بهترین کاری که میتونیم انجام بدیم اینه که واسه برطرف کردن نقطه ضعف هاتون در اولین فرصت که استطاعت مالی دارین دست به استخدام نیرو بزنین. مشکلات گذشته و سالای زیادِ بلاتکلیفی رو با استخدام یک شریک کار و کاسبی که به شما انگیزه لازم رو واسه مشتاق ماندن میده یا یک نماینده ی فروش که محصولاتتان رو به مغازها بفرستد،

بگذرونین. نقطه ضعفتون هرچه هست، در اسرع وقت اونو شناسایی کنین و واسه برطرف کردن اون، یکی رو استخدام کنین.

مقاله در رابطه:کارآفرینی چیه؟و کارآفرین کیست؟

عامل موفقیت در کارآفرینی 2: بیشتر از آن چه فکر می کنین لازمه، تامین مالی کنین.
سام هاگ، که در صندوقای سرمایه گذاری پرریسک سرمایه گذاری می کنه پیشنهاد میده هر موسس یا بنیان گذاری باید دوبرابر اون چه رو فکر می کنه لازمه تامین مالی کنه و هم واسه زمانی دو برابر چیزی که توقع داره برنامه ریزی کنه. بعضی از مؤسسان کسب و کارا نگرانِ بدتر شدن شرایط هستن، ولی همونجوریکه پایه گذارِ هلوساین (HelloSign)، ژوزف والا، فهمیده داشتن پول کافی به معنی رسیدن به جریان نقدی مثبته، نه به معنی بیرون رفتن و تامین مالی جدید در جریان پیشرفت کسب وکار .

تامین سرمایه

درس مهم اینه که زمان صرف شده واسه تامین مالی کردن ((همان)) وقتیه که صرف رشد شرکت تون نمی کنین. در شما وسوسه ی شدیدی به کم تر خواستن هست تا اگه به خواسته ی بزرگ تر خود نرسیدید نا امید نشید، ولی به خاطر موفقیت شرکتتان این احساس خود رو کنترل کنین. یک باره این کار رو بکنین، طوریکه سرمایه در گردش واقعاً لازم—نه مقداری که فکر می کنین لازم دارین– رو براتون به بار بیاره.

مقاله در رابطه:با این ویژگیا به یک کارآفرین بهتر تبدیل شید

عامل موفقیت در کارآفرینی 3: واسه جلب مشتریان از وسیله درست استفاده کنین.

کارآفرینان موفق، برخلاف وجود صدها تحقیق جور واجور که به شکلِ برخط درگردش ان، می دونن چه ابزاری نتیجه بخش هستن. تسلیمِ بارِ سنگینِ افکار مطلق گزینه های موجود نشید. بلکه، روی اون چه مالکان کسب و کارای موفق باید بگن تمرکز کنین.

جلب مشتری

من خودً چند وسیله رو پیشنهاد می کنم مثلاً Wyzowl واسه خلق ویدیوهای آماده روی شبکه و MailChimp درصورتی که تازه پا به میدون ی بازاریابی ایمیلی گذاشته اید. چه پیشنهاد ی من رو گوش کردین چه پیشنهاد ی کس دیگری رو، واسه اینکه بفهمین ابزاری که به کار می برین بازده سرمایه قابل اطمینانی داره یا نه، خودتون دست به بررسی و آزمایش بزنین.

مقاله در رابطه:کارآفرینی

قوانین موفقیت در کارآفرینی

1. پایبند باشین
کارآفرینی مهارتیه که باید یاد گرفته شه. به خاطر این فرد باید خود به دنبال آموختن اون برود و دل بستن به امدادهای غیبی! کمکی بهش نمی کنه. مهمترین اصل در یادگیری تعهده. خود رو پایبند به یادگیری اصول کارآفرینی کنین تا از پس این مراحل برآیید.

2. مشکل رو پیدا و حل کنین
مطرح کردن ایده های جدید همیشه ستایش برانگیز نیس و حتی بعضی وقتا رنگ پاک کردن صورت مسئله رو به خود میگیره. یاد بگیرین که از مشکلات فرار نکنین و به جای طرح ایده ای تازه به فکر یافتن و حل و فصل مشکل موجود باشین.

3. بزرگ، نو و دوباره فکر کنین
لطفاً فکر کنین! فکر کنین تا ذهنتون باز شه، تا بتونین راحت تر از پس مشکلات برآیید. بزرگ فکر کنین تا خیلی راحت درجا نزنین، نو فکر کنین تا در بخش کاری خود بدرخشید و دوباره فکر کنین تا غلطای قبلی رو پاک کنین.

4. کار تیمی انجام بدین

کارتیمی

واسه خود یک تیم پشتیبان قابل اعتماد دست و پا کنین. سعی کنین آدمایی رو عضو تیم خود کنین که ایده پرداز و راه حل دهنده باشن، نه کسائی که فقط به توصیهاتون چشم می گن.

5. بعضی جاهاتکروی کنین
در اولویت کار تیمی کسی شک نداره، اما یک جاهایی هم هست که تنها به وجود شما نیازه. قاطعیت، پذیرش مسوولیتا و ارائه چشم انداز احتیاج به کار تیمی نداره و این شما هستین که باید به تنهایی درباره شون اقدام کنین.

مقاله در رابطه:5دلیل خوب واسه کارآفرینان جهت موفقیت

اصول موفقیت در کارآفرینی
بنویس من مسوول شرایط فعلی خودم هستم، قرار نیس کسی به جای من تصمیم بگیره. پس تصمیم بگیر گذشته رو فراموش و واسه اولین بار زندگی رو از نو شروع کنی.
ببین معمولا آدما مسوولیت ناکامیای خود رو قبول نمی کنن و سعی می کنن واسه توجیه شکست خود مقصری پیدا کنن. پس مشکلات بعدی ظاهر می شه و ناکامیای بعدی در انتظار اوناس.

در حالی که آدمای موفق در صورت ارتکاب اشتباه مسوولیت اونو قبول می کنن و سعی در جبران و تغییر اون می کنن. اگه تو تا الان موفق نبوده ای به این علته که شاید دنبال مقصری واسه مشکلاتت بوده ای! اینطور نیس؟

– بله، من همیشه فکر می کردم رئیسم مقصره یا چون همکار بداخلاقی دارم نمیتونم پیشرفت کنم و بعضی وقتا هم خانوادهام رو مسوول می دونستم. فکر می کردم اگه خونواده پولداری داشتم حتما موفق می شدم و بعد سعی می کردم خودمو دلداری بدهم که الان یک بحران جهانی داریم و از این نوع حرفا.

– چون تو بقیه رو مقصر در شکست ات می دونستی پس سعی می کردی به جای درمان درد، خونه مصرف کنی و خودتو دلداری می دادی و حرکتی نمی کردی. حالا سوالی رو یادداشت کن و جواب خودتو بنویس.

سوال: «من واقعا در زندگی دنبال چی هستم؟ من باید چه اقدامی انجام دهم؟:»

– خوب دوست دارم موفق باشم، پولدار باشم.

– بهتره موفقیت رو فقط در ثروت خلاصه نکنی، تو میتونی اینطور جواب بدهی «من دنبال یک شغل یا درآمد عالی، روابطی مطلوب، استقلال مالی، داشتن اندامی مناسب، بدنی سالم و قوی و … هستم.»

– آره، اینطوری خیلی کاملتره.

– خوب پس باید همین امروز اقدام کنی.

– چه اقدامی؟ چجوری؟

– اینجا یک چمدونه که من واسه تو آماده کردم. در این چمدون کتابایی در زمینه های تجارت، روانشناسی، فلسفه، اقتصاد، موفقیت شخصی، تغذیه و … گذاشتم که باید به مطالعه اونا بدی. البته نحوه درست مطالعه و برنامه ریزی واسه مطالعه رو هم به تو آموزش میدم. الان اصل دوم رو یادداشت کن.

واسه اسرار موفقیت ، سخت تر از همیشه کار می کنن
همه کسائی که شکست می خورن می گن اسرار موفقیت فقط یه چیز شانسیه، اونا می دونن که این مسئله فقط در زمان مناسب در موقع مناسب قرار داره، اونا با اطمینان می دونن که موفقیت به طور مستقیم با شانس خوب مدلی منحصر به فرد رابطه داره.

برا یموفقیت سعی میکنن

با این حال، کسائی که به اسرار موفقیت رسیدن می دونن که موفقیت به طور مستقیم به سعی و کار بستگی داره. حتی یک راه حل شگفت انگیز نمیتونه موفقیت رو تضمین کنه. زیگ زلیگر گفت: “فلسفه عملی، قشنگ و موثر در جهان کار نمیکنه – اگه نمی خواین.

مقاله در رابطه:9 نشونه که می گن شما آدم موفقی هستین، حتی اگه خودتون باور ندارین

برا ی اسرار موفقیت خطر کنین
عزت نفس هم معنی اعتماد به نفسه و حتی با وجود دوری شدن، عزت نفس یک شخص هیچ تغییری نمی کنه. بیشتر وقتا افراد بخاطر اینکه از دوری شدن ترس دارن، از فرصتا استفاده نمی کنن. دوری شدن باعث می شه فرد احساس پستی کنه. در واقعیت، دوری شدن عزت نفس فرد رو تغییر نمی ده. شما ((همان)) فرد باقی می مونید، به ((همان)) اندازه مهم و مهم که قبل از شروع مکالمه بودین.

اسرار موفقیت-هیچکی نمی تونه عزت نفس شما رو بگیره. فقط خودتون هستین که می تونین این کار رو بکنین. دوری شدن تازمانی که اتفاق نیفتاده یک توهمه، به چه دلیل باید وقتتون رو نگران این که اگه این اتفاق بیفته یا اون اتفاق بیفته هدر بدین؟ از فرصت استفاده کنین و واسه اون چیزی که می خواین دست به سعی بزنین. تنها راه یاد گرفتن رابطه با بقیه از راه تمرین کردن میسره.

اسرار موفقیت-نقاط قوت خود رو می شناسن و نقطه ضعفای خود رو اصلاح می کنن

تقویت نقاط قوت

مقاله در رابطه:رازهای رسیدن به آرزوها

هر شخص نقاط قوت و ضعفی داره و این هیچ ربطی به میزان استعداد شخص یا اینکه تا چه حد سخت کار و مطالعه کرده نداره. اسرار موفقیت ،به یاد داشته باشین که هیچکی کامل نیس. افراد خردمند و عاقل می تونن نقاط ضعف خود رو به سرعت تشخیص بدن و واسه رفع اونا سعی کنن یا اینکه نقاط ضعف رو با نقاط قوت خود جانشین کنن. پس نباید از اینکه در بعضی از مهارت ها ضعف دارین خجالت بکشین. اتفاقا نقاط ضعف باعث می شن تا از نقاط قوت خود بیشتر و بهتر استفاده کنین.

برا ی اسرار موفقیت اعتماد به نفس داشته باشین
“اعتماد به همراه اسرار موفقیته.

اگه شما به تواناییای خود اعتماد ندارین، پس اگه هیشکی دیگه هم به شما اعتماد نداشته نباشه، تعجب نکنین. افکار منفی خودتون در مورد خودتون یک سیگنال در سراسر جهان ارسال می کندکه بقیه اونو دریافت و جواب میدن. اگرسیگنال “افسردگی ” رو پخش نکنین، بقیه با شما به شکلی رفتار می کنن مثل اینکه افسرده شدین.

اعتماد به نفس

مقاله در رابطه:موفقیت چیه؟

اسرار موفقیت -اما، وقتی که به خود و پتانسیل خود باور دارین، مردم این سیگنال رو انتخاب می کنن، و با شما همونجوریکه خودتون اعتماد دارین، باور دارن، و رفتار می کنن.

اسرار موفقیت -از شکست نهراسید و از آن پلی واسه موفقیت استفاده کنین
افراد موفق نه تنها از شکست و اشتباهات غیرقابل دوری در طول راه نمی ترسند، بلکه به طرف اونم می رن!

اسرار موفقیت-در حالی که بیشتر ادما از شکست و خجالت به دلیل اون و هم اینکه متحمل شدن هزینه زیاد در راه موفقیت می ترسن و سعی می کنن که از آن جلوگیری کنن، افراد موفق می دونن که اشتباهات به ما کمک می کنن تا بفهمیم که چه کاری رو نباید بکنیم و در راه رسیدن به موفقیت به چه تجاربی احتیاج داریم.

اسرار موفقیت -آدمایی که هیچوقت اشتباه نمی کنن، واسه شکست آمادگی ندارن و پس اگه روزی با اون روبرو شن آسیب ی شدیدی می بیننن؛ و چون تجربه مقابله با شکست رو نداشتن، بیشتر هیچوقت بهبود پیدا نمیکنن. اسرار موفقیت ،شکستای کوچیک که در فواصل کوتاهی از هم اتفاق می افتن باعث می شن تا خود رو بیشتر بررسی کنیم و پس فردی عاقل تر و محافظه کارتر شیم.