دانلود پایان نامه

از نظر علمی، قانون جذب ،جذب کردن چیزی بزرگ با دریافت کردن چیزی کوچیک هیچ فرقی نداره. عالم هستی بدون کمترین تلاشی همه کارا رو انجام میده. چمنا واسه رشد به تلاشی احتیاج ندارن. بلکه این طرح بزرگ و خارق العادهٔ عالم هستیه.قانون جذب ، همه چیز به این بستگی داره که تو ذهن ما چه می گذره. تفکر ما به گونه یی ست که واسه کاری بزرگ زمانی زیاد و واسه کاری کوچیک زمان محدود در نظر می گیریم. اینا قوانین ما هستن که بدین شکل تعریفشان می کنیم. زمان واندازه هیچ مفهومی واسه عالم هستی نداره. به دست آوردن یک دلار هیچ فرقی با کسب یک میلیون دلار نداره. جریان واحدی در کاره. از آنجایی که ما یک میلیون دلار رو زیاد و یک دلار رو کم می دونین، یک میلیون دلار دیر تر و یک دلار بسیار زودتر به دست ما می رسه.قانون جذب

1-قانون جذب چیجوری کار می کنه
قانون جذب یک قانون ثانویه و قانون اصلی قانون ارتعاشه. به این صورت که هر چیزی که از انرژی ساخته شده باشه (البته به گفته فیزیکدانان بخش بزرگی از هستی رو جسم تاریک تشکیل داده که وجود اون هنوز مشخص نیس) مشابه خود رو جذب می کنه. قانون جذب-هر چیزی در این دنیا دارای فرکانس مخصوص خوده و وقتی آدم در مورد چیزای جور واجور مثل پول، روابط خوب، سلامتی، فقر، روابط نابسمان، مریضی… تمرکز می کنه (((همان))) ها رو هم جذب می کنه و این از راه ذهن و احساسات آدم امکان پذیره

2-روند استفاده از قانون جذب
کلا روند قانون جذب از سه مرحله تشکیل می شه.

مطلب مشابه :  سطوح وگرایشای نظریه خودگردانی ذهنی

دانلود ویدیو رایگان در رابطه : چیجوری با قانون جذب پولدار شیم؟

تجسم قانون جذب:واسه تجسم آدم باید از ذهن خود استفاده کنه. مجسم کردن خواسته، که الان از آن اونه و با اون کاری انجام میده و از داشتن اون لذت می بره، انگار همین حالا خواسته اش رو دریافت کرده.
احساس قانون جذب:همراه با تجسم آدم باید احساس فوق العاده ای در مورد خواسته اش داشته باشه، یک نوع احساس شور و شوق همراه با لذت (عشق) که تموم اینا به وسیله ذهن آدم امکان پذیره. اینجوری آدم فرکانس ارتعاشی ایجاد می کنه که خواسته خود رو مثل آهنربا جذب می کنه.
دریافت قانون جذب:اینجوری قانون جذب از راه نیرویی طبیعی، مرئی و نامرئی کار می کنه تا آدم رو از راه شرایط و رویدادها به خواسته اش برسونه.

کسی که بیشتر درموردپول و ثروت صحبت میکنه در رفاه وآسایش به سر می برن

3-خلاصه قانون جذب
ضمیر نا خود آگاه ما براش خیلی فرقی نمی کنه که تصاویری که می بینه واقعی باشن یا در صفحه تلویزیون و یا بر پرده ذهنمون نقش بسته باشن.

اون چیزی که می بینیم یا تصور می کنیم مستقیم یا غیر مستقیم روی احساس ما اثر میذاره.

تصاویر و افکار خوب احساسی مثبت ایجاد می کنن و تصاویر و افکار بد احساسی منفی.

قانون جذب-احساس دارای انرژیه و انرژی یعنی توانایی انجام کار. انرژی عاطفی ما مثل آهنربای بزرگ شروع به جذب انرژیای همنوع می کنه

در لحظاتی که احساسی منفی داریم وقایع و آدمای منفی رو به خود جذب می کنیم و در زمانایی که حسی مثبت و شادمانه در ما برپاست در حال جذب چیزای خوب و مطلوب به زندگی خود می باشیم.

مطلب مشابه :  شیوه های مختلف کنار آیی

البته این رو هم نباید ندیده بگیریم که اعمال ما هم دارای انرژی هستن و اعمال منفی بازخورد و عکس العمل منفی دارن.

اینه که بعضی وقتا با وجود افکار و احساس مثبت وقایعی منفی و بد برامون پیش میاد.قانون جذب

قانون جذب

4- 3 قدم قانون جذب :
• قدم اول قانون جذب، درخواست : درخواست کردن اولین قدم در روند خلقته. پس درخواست رو جزو عادات خود بذاره. اگه مجبور به انتخاب هستی و نمیدونی کدوم راه رو بروی، بپرس. تو هیچوقت نباید در هیچ موردی در زندگی ات سردرگم باشی. فقط درخواست کن!
• قدم دوم قانون جذب، باور : تو باید بر این باور باشی که اونو دریافت کردی. تو باید بدونی که هرآنچه بخای، در (((همان))) لحظه درخواست واسه تو شده. تو باید ایمان محض داشته باشی.
• قدم سوم قانون جذب، دریافت : قدم سوم و قدم پایانی در این روند، فهمیده. در این مورد احساسی فوق العاده داشته باش. احساس کن که خواسته ات برآورده می شه. همین حالا اونو احساس کن.