ساماندهی تاکسی های فرودگاهی، نظارت بر کارکرد شرکت های تاکسیرانی در مورد تامین تاکسی لازم و نوسازی ناوگان و مکانیزه کردن نوبت دهی تاکسی های فرودگاهی و هم اینکه تسریع در مسافرگیری و کاهش ایستایی در مقابل ترمینال ها در ساعات پیک پرواز تا نوروز ۹۶ اجرائی می شه.

رستمی، مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد با اشاره به تاکیدهای تکراری در مورد اخطار به شرکت های تاکسیرانی موجود در فرودگاه بین المللی مهرآباد در مورد به کار گیری تاکسی های نو و در شون مسافرین فرودگاهی گفت از فعالیت خودروهای فرسوده و رانندگان نامرتب و بی نظم در فرودگاه مهرآباد جلوگیری به عمل میاد.

تاکسیای فرودگاه مهرآباد

ایشون با اشاره به بازدید سرزده خود از خدمات رسانی شرکت های تاکسیرانی موجود در فرودگاه گفت که ساماندهی رفتار رانندگان، نوع خودرو اونا و هم اینکه تامین تاکسی های لازم در جلوی ترمینال ها و هم اینکه نصب سیستم جدید نوبت دهی تاکسی ها اولویت های ساماندهی تا فرا رسیدن روزایتعطیلات نوروزیه.

مقاله در رابطه:

  • تماشا کنین: گشتی در بهترین فرودگاه جهان

مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد گفت اگر هر کدوم از بخش ها که کارکرد مطلوب و مورد نظر این اداره کل رو انجام ندن در کوتاه ترین زمان ممکن با قاطعیت با اونا برخورد می شه.

نبود ارائه قبض به مسافران، ارائه قبض به روش سنتی و دستی، روشن نکردن سیستم گرمایش و یا سرمایش درخواست وجه بیشتر واسه سرویس دهی، مشکل جستجو محلات در نرم افزار تاکسی فرودگاه مثل تخلفات و نواقصیه که در صورت مشاهده با راننده متخلف و شرکت مربوطه برخود می شه.

مطلب مشابه :  ارزش فکر

تاکسیای فرودگاه مهرآباد

رستمی در آخر گفت که ساماندهی مقابل ترمینال ۴ و ۶ فرودگاه مهرآباد هم در فازهای بعدی اصلاح و ساماندهی قرار داشته و با هماهنگی پلیس فرودگاه و راهنمایی و رانندگی واسه ساماندهی تاکسی ها در آینده نزدیک اقدام می شه.

دیدگاهتان را بنویسید