رجا واسه دومین سال در آستانه شروع سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به شکل طرح تسهیلات سفر با عنوان «رهپویان فجر» واسه متولدین دهه مبارک فجر اجرا می کنه.

سرپرست معاونت اجرایی شرکت حمل ونقل ریلی رجا با اعلام این خبر اضافه کرد: شرکت حمل و نقل ریلی رجا بزرگترین متولی خدمات مسافری ریلی کشور و پیشرو در ارائه ی خدمات نوین به مسافران، طبق بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نظر داره در بازه حرکت قطارهای ۹ الی ۲۲ بهمن ماه سال جاری تسهیلات سفر رو واسه هموطنان عزیز با عنوان رهپویان فجر ارائه کنه.

«محسن یاوری» گفت که به شکل این طرح، ۳۰ درصد تخفیف واسه متولدین ۱۲ الی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ و ۲۰ درصد تخفیف به متولدین ۱۲ الی ۲۲ بهمن ماه سال های پس از ۱۳۵۷ که قصد سفر در بازه حرکتی ۹ الی ۲۲ بهمن ماه دارن، ارائه می شه.

یاوری اعلام کرد که تخفیفات مزبور بدون هیچ گونه مراحل اداری در همه قطارهای شرکت رجا و با خرید از کلیه روش های فروش بلیت به خواهندگان تعلق می گیرد.

علاقه مندان به بهره مندی از امتیازات این طرح می تونن به مراکز فروش سراسر کشور و سایت اینترنتی raja.ir مراجعه و یا واسه به دست آوردن جزییات بیشتر در مورد شرایط و چگونگی ی ارائه ی درخواست با سامانه رابطه با مشتریان این شرکت از راه تلفن های ۱۵۳۹ (از تهران) و ۵۵۶۵۱۴۱۵-۰۲۱ از شهرستان ها تماس بگیرن.

دیدگاهتان را بنویسید