لوازم سفر: اونیکس؛ دستگاه ارتباطی هوشمند

واسه ایجاد رابطه وسایل بسیاری چون گوشی موبایل و دستگاه های جور واجور ارتباطی هست. اما اونیکس پیشنهادی ایده آل تر واسه مسافران به نظر می رسد. در ادامه با کجارو همراه باشین و بیشتر درباره دستگاه ارتباطی پوشیدنی به نام اونیکس بخونین.

مقاله در رابطه:

  • وسیله سفر: ساعتی هوشمند واسه کودکان

اونیکس چیه؟

اونیکس یه وسیله ارتباطی پوشیدنی واسه مکالمات صوتی اضطراریه. با به کار گیری اونیکس می تونید با هر تعداد مخاطبی که دوست دارین و بدون توجه به فاصله صحبت ای شفاف و تند داشته باشین. حتی وقتی که گوشی موبایل رو در جیب یا کیف خود قرار می بدید، رابطه شما برقرار می شه.

اونیکس

می تونید اونیکس رو روی پیراهن، کت یا بند کیفتون وصل کنین و با بقیه کاربران اونیکس صحبت داشته باشین؛ فقط کافیه دسترسی به اینترنت داشته باشین.

می تونید چندین گروه مکالماتی تشکیل بدید. در بین صحبت با یه گروه و به طور هم زمان با گروه دیگری صحبت داشته باشین. هم اینکه، می تونید موقعیت اعضای هر گروه رو روی نقشه GPS دستگاه ببینین. 

اصلا احتیاجی نیس از گوشی موبایل به کار گیری کنین و خود رو درگیر صفحه نمایش تلفن کنین. اونیکس شرایط رو واسه شما راحت تر کرده.

این وسیله واسه تیم های ورزشی، دوچرخه سواران و مسافران بسیار مناسبه. می تونید در صورت هر گونه تغییر احتمالی در برنامه ها، زمان استراحت، وقت خوردن غذا، تغییر راه و بسیاری موارد دیگه از اونیکس به کار گیری کنین و به راحتی با اعضای گروه خود رابطه برقرار کنین.

اونیکس به آسونی به اپلیکیشن اریون (Orion) که روی گوشی موبایل نصب شده وصل می شه.


با خرید هر اونیکس

تموم چیزی که نیاز دارین رو تو یه بسته دریافت می کنین.

اونیکس

کابل شارژ                                                         کیف سفری                                                        اونیکس 


چیزی بالاتر از یه گوشی موبایل

اونیکس از اینترنت گوشی موبایل یا سیستم Wifi واسه ایجاد رابطه به کار گیری می کنه.

اونیکس وسیله ایه ایده آل واسه وقتی که در حال رانندگی هستین.

بدون هیچ محدودیتی در تعداد کاربران، مکالمات و کانال های ارتباطی


ویژگی های اونیکس

۱ سال گارانتی از زمان خرید           موافق با سیستم عامل های اندروید (اندروید بالاتر از 4.4) و iOS (آیفون ها بالاتر از 4S و آیپاد 5/6)

باتری لیتیومی داخلی                   شارژ از راه کابل USB

صفحه نمایش LED                     وزن: ۳۵ گرم


اونیکس

اونیکس بسیار سبک، کوچیک و مقاومه و به راحتی به هر سطحی وصل می شه. هم اینکه، این دستگاه از اسپیکر قدرتمندی برخورداره که ایجاد رابطه رو به سهولت امکان پذیر می سازه. البته، در صورت تمایل به ایجاد صحبت خصوصی می تونید از یه هدفون به کار گیری کنین. اونیکس در ۴ رنگ آبی، مشکی، صورتی و سفید عرضه می شه.