تحقیقات جدید نشون دهنده وجود کمبودهایی در ایمنی هتل هاس

تازه ترین پژوهشی که به وسیله ACTE Global و International SOS انجام شده، نکته های مهمی رو در مورد روش هایی واسه تقویت برنامه های هتل ها به وسیله مدیران ارائه می دهد.

چشم انداز کار و کاسبی سفر بازم روند سریعی رو واسه تکامل در پیش گرفته و با گسترش کار و کاسبی در بازارهای در حال پیشرفت و چند برابر شدن انتخاب های اقامتی، با مسائل امنیتی که به طور دائمی در مورد جای های جدید شکل می گیرند، روبه رو می شه.

اما با در نظر گرفتن اصول جدیدی که از طرف «ACTE Global» (انجمن شرکت های مسافرتی) و International SOS و با عنوان «ایمنی هتل: راهنمای اقامت ایمن واسه کارفرمایان و مسافران» منتشر شده، خیلی از برنامه های سفر تجاری آمادگی لازم واسه پرداختن به رقابت های امنیتی مربوط به سیاست های خود رو ندارن. واقعا، داده های Ipsos MORI نشون می بدن که در سال ۲۰۱۷، فقط ۱۹٪ از سازمان ها، بررسی های امنیتی لازم رو انجام داده ان.

برنامه های امنیتی ناجور باعث یافته های منفی در کار و کاسبی می شه؛ اما اجرای یه برنامه ی قوی می تونه اندوخته های معنی داری ایجاد و روحیه ی کارمندان رو تقویت کنه

گریلی کوچ، مدیر اجرایی ACTE Global، عقیده داره که در بیشتر موارد، امنیت هتل در بین وظایف مراقبتی دیگه از قلم ها می افتد و می گوید:

ایجاد سیاست های امنیتی طبق آزمایش تهدیدات مکانی و سفرهای هوایی، به تنهایی کافی نیس. حتی بعضی از جای هایی که ما اون ها رو «امن» می دانیم، حملات شدید تروریستی رادر هتل های شون تجربه کرده ان. مدیران سفر باید اهمیت اطمینان بخشیدن به مسافران خود رو در مورد برخورداری از امنیت رو درهر نقطه از برنامه ی سفر خود (از فرودگاه تا مرکز کنفرانس و در آخر، در هتل) بفهمن.

جیمز وود، مدیر امنیت «International SOS» و «Control Risks» می افزاید:

سازمان ها، مسافران رو به جای هایی می فرستند که خطر بیشتری دارن، اما ملاحظات امنیتی و ایمنی اون ها با اولویت های تجاری همخوانی ندارن. کسب و کارا در صنعت های جور واجور، رد پایی از خود در مقصدهایی که خطر متوسط تا شدید دارن، به جا می گذارن. اما بیشتر تصمیم گیرندگان زمان کافی واسه اجرای اصول ایمنی و امنیتی هتل صرف نمی کنن.

امنیت هتل

یافته های مهمی که در این راهنما به اون اشاره شده ان، به توضیح پایین هستن:

  • برنامه های امنیتی ناجور باعث یافته های منفی در کار و کاسبی می شه

به طور کلی، این راهنما بر این نکته اصرار می کنه که نبود پیاده سازی اصول امنیتی در هتل ها، نه فقط بر سلامت مسافر تاثیر می گذارد، بلکه می تونه هزینه های زیادی هم موجب شه. هزینه های به وجود اومده توسط دعوی قضایی و خسارت های وارده می تونه اثر زیادی روی مشاغل داشته باشه. فیشر فیلیپس، مشاور حقوقی و استخدامی، گزارشی از یه پرونده ارائه داده که در اون، سازمانی ۳۰۰٬۰۰۰ دلار به همسر یکی از کارمندانش که موقع اقامت در بیرون مرز کشور شدیدا دچار آسیب شده بود، پرداخت کرد.

  • اما اجرای یه برنامه ی قوی می تونه اندوخته های معنی داری بسازه و روحیه ی کارمندان رو تقویت کنه.

اجرای اصول ایمنی و امنیتی در هتل ها لازمه جمع بیاری و جدا سازی و بررسی اطلاعاتیه که به سازمان ها اجازه می دهد تصمیمات دقیق تری رو قبل و در بین سفر در پیش گرفتن کنن. در یکی از مطالعه های موردی International SOS، یه مدرسه موفق شد با در نظر گرفتن سرویس های پزشکی قبل از انجام اردویی که طی اون چند علم آموز شدیدا مریض شدن، مبلغی بالغ بر ۹۶٬۰۰۰ دلار در مخارج خود صرفه جویی کنه. این برنامه ریزی پیشرفته و درک شرایط واسه به کار گیری درمان در هتل، به اون ها این فرصت رو بخشید که سرعت عمل بیشتری داشته باشن و از بستری شدن های گرون جلوگیری کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *