تجربه مجازی زیپ لاین امارات متحده عربی در وسط لندن

طولانی ترین زیپ لاین شهری جهان در لندن و طولانی ترین زیپ لاین جهان در راس الخیمه رو در کنار هم در جبل جیص فلایت لندن تجربه کنین.

به لطف عینک های واقعیت اضافه ی گوگل، اون دسته از افراد ماجراجویی که در بین شلوغی های شهری گیر افتاده ان، می تونن حالا با لذت بردن از چشم اندازی از طولانی ترین زیپ لاین جهان که در امارات متحده ی عربی قرار داره، بر فراز رودخانه و مجلس لندن پرواز کنن.

جبل جیص فلایت (Jebel Jais Flight) که در بلندترین کوه امارات متحده عربی در امارت رأس الخیمه قرار گرفته، تازگیا به عنوان بزرگ ترین زیپ لاین جهان شناخته شده و تو یه برنامه ی جدید، تصمیم به همکاری با زیپ نو (Zip Now London)، طولانی ترین زیپ لاین شهری جهان، در لندن گرفته که هر دو، از بهترین زیپ لاین های جهان هستن.

جبل جیص فلایت لندن

پس از نصب لوازم روی بدن افراد، بازدیدکنندگان از یه برج ۳۵ متری در پارک «آرچ بیشاپ» در جنوب لندن پایین می برند. از این نقطه می توان بعضی از آثار تاریخی مهم شهر، مثل رودخانه تایمز و چرخ و فلک چشم لندن رو تماشا کرد. پس از اتصال به لوازم، باید چند پله رو پایین برید تا خودتون رو از برج به پایین بندازید، روی زیپ لاین تمرکز کنین و تا ۵۰ کیلومتر در ساعت سرعت بگیرین.

بار دوم که می پرید، همه چیز به طور کامل فرق می کنه؛ چون عینک های واقعیت اضافه ی گوگل رو روی چشمون تون می گذارید و اینطوری، بدون این دست اون دست کردن به کوه های حیرت انگیز و خاکی رنگ حجار در رأس الخیمه برده میشین. همین که پاهای تون رو از روی برج فولادی برمی دارین، خودتون رو به جای پارک مرکزی لندن بر فراز کوه هایی تو یه بیابان می بینید.

جل جیص فلایت لندن

زیپ لاین ۲۲۵ متری لندن فقط بخش کوچیکی از خط ۲ کیلومتری و ۸۳ متری زیپ لاین جبل جیصه؛ اما روش خوبیه که قبل از اومدن به خاورمیانه، طعم آدرنالین این منطقه رو بچشید.

رأس الخیمه برنامه هایی رو شروع کرده تا خود رو به عنوان یه مقصد عالی واسه گردشگری ماجراجویی به اون دسته از مسافرایی معرفی کنه که به دنبال هیجان هستن.

جبل جیص فلایت

هیثم متار، مدیر عامل سازمان پیشرفت ی گردشگری رأس الخیمه، گفت:

با بهره گیری از تجربیاتی که واسه بار اول در جهان انجام می شن، مثل جبل جیص فلایت، ما رأس الخیمه رو از یه امارت کشف نشده به شکل قطب ماجراجویی خاورمیانه تبدیل می کنیم و رشته کوه های خوشگل و خیره کننده ی خود رو به شکل مکانی قابل دسترسی و لذت بخش در اختیار همه قرار می بدیم.

جبل جیص فلایت لندن، فرصتی بی همتا واسه ماجراجویانیه که می خواهند سواری تو یه زیپ لاین رکوردشکن در بخشی نامعلوم از جهان رو همین جا در قلب شهر لندن تجربه کنن.

امکانات جدید تا ۹ سپتامبر برقرار هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *