تحویل شناسهای FAN به مراکز درخواست ویزای جهانی

شناسه های FAN الان به مراکز درخواست ویزا جهانی VFS تحویل داده می شه.

مقاله های در رابطه:

    • راهنمای شرکت در مسابقات جام جهانی 2018؛ از موارد ممنوعه تا FAN ID
    • راهنمای سفر به جام جهانی 2018 روسیه

شناسه FAN یه کارت شخصی و بخشی از سیستم شناسایی هواداران فوتباله که در روسیه ایجاد شده.این کارت ها هم حالا در مراکز درخواست ویزای جهانی قابل جفت و جور کردنه.

هواداران با داشتن این کارت ها می تونن از امکانات موجودی که در روسیه واسه اون ها تدارک دیده شده به کار گیری کنن. با به کار گیری این کارت های می تونن بدون ویزا وارد روسیه شن.

مسکو – وزارت ارتباطات و رسانه های جمعی فدراسیون روسیه اعلام کرد:

کانال های تحویل شناسه FAN در کشورای جور واجور زیاد شده. شهروندان خارجی که می خوان در مسابقات جام جهانی 2018 شرکت کنن و شناسه های FAN رو سفارش داده ان، حالا می تونن اون ها رو در مراکز درخواست ویزا جهانی VFS دریافت کنن.

شناسه های FAN رو می توان در مراکز درخواست ویزا جهانی VFS جهانی در سراسر جهان گرفت. در بعضی کشورها مثل چین، بریتانیا، ترکیه، سوئیس، لهستان، هند، لتونی و چیزای دیگه ای به جز اینا، چندین مرکز جهانی درخواست ویزا هست و طرفداران می تونن راحت ترین راه رو واسه تحویل شناسه های FAN خود انتخاب کنن.

Andrei Romankov، معاون بخش مدیریت پروژه های راهبردی وزارت ارتباطات، گفت:

ما آماده ایم تا واسه ۲ میلیون هوادار FAN ID بسازیم و اون رو به تماشاگران جام جهانی 2018 معرفی کنیم. ثبت نام و ارسال شناسه FAN الان رسما بازه. ما از طرفداران بین المللی که یه بلیت مسابقه دارن، که به وسیله FIFA تائید شده یا درخواست خرید بلیت دارن، دعوت می کنیم تا یه شناسه FAN رو سفارش بدن  یا به یکی از مراکز درخواست ویزا جهانی VFS مراجعه کنن. شناسه های FAN واسه دریافت کنندگان بیرون مرز کشور به شکل یه بسته کوچیک ثبت شده به وسیله پست روسیه ارسال می شه.

شناسه FAN یه کارت شخصی مخصوص هواداران جام جهانی ۲۰۱۸ه که در روسیه ایجاد می شه.

FAN ID

FAN ID واسه اولین بار در تاریخ مسابقات فیفا در جام کنفدراسیون های ۲۰۱۷ به کار گیری شد. فیفا بسیار از ابتکار عمل فدراسیون روسیه تشکر کرد تا همه طرفداران با گذرنامه های خاصی وارد ورزشگاه ها شن.

هر کسی که یه بلیت مسابقه خریداری کرده، باید شناسه FAN دریافت کنه. واسه انجام این کار، باید یه فرم درخواست رو در http://www.fan-id.ru پر کنین یا در یکی از مراکز پخش شناسه FAN واقع در فدراسیون روسیه ثبت نام کنین.

همراه با یه بلیت مسابقه، شناسه FAN دسترسی تند و راحت به ورزشگاه رو واسه همه تماشاچیان جفت و جور می کنه.

بینندگان و افراد بدون ویزا می تونن با یه شناسه FAN وارد روسیه شن. هم اینکه اجازه می دهد تماشاچیان در سفرهای خاص با قطارهای خاص ای که شهرهای میزبان مسابقات رو وصل می کنن و در حمل و نقل عمومی شهرهای میزبان در روزای مسابقه رایگان جابه جا شن.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *